Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Parko suoliukai

Go down 
+2
Irina Denali
Heidi Volturi.
6 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Parko suoliukai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parko suoliukai   Parko suoliukai - Page 4 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 7:41 pm

-Supranti...aš...aš...o Dieve...aš jo nekenčiu,bet širdy...širdy aš vis dar jaučiu kaip stipriai jo noriu...širdis liepia vieną,o protas visiškai atsisako..Kevinai,aš baigiu išprotėti...*padėjo galvą jam ant peties ir ranka apsivijo jo juosmenį...*
-Kevinai...aš nežinau ką man daryti...aš siaubingai ant jo pykstu...*užsimerkė...*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Parko suoliukai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parko suoliukai   Parko suoliukai - Page 4 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 7:49 pm

Buvo skaudu matyti ją tokią. Laikiau apkabinęs.
- Aš.. Aš nežinau, tiesą pasakius, kaip tave paguostų draugės, bet pasakysiu štai ką, - nutilau. Net nežinojau ką jai pasakyti. Tada tiesiog išpyškinau ką galvojau.
- Manau jis yra sumautas mulkis, jei išdrįso tave įskaudinti. Bet kita vertus. Išklausyk jį. Pabandyk įsiklausyti ir suprasti ar jis nori grįžti tik tam , kad vėl tave skaudinti ar iš tikrųjų suprato klydęs. Juk daugelis iš mūsų suprantame ką turime tik tada, kai prarandame. O pykti nėra ko.. tai tik bloga energija, kuri mus išsekina, ir verčiašlykščiai jaustis. Jei jis įskaudino tave per stipriai tiesiog jam pasakyk tai. Išsakyk kaip ajuteisi tada ir kaip jautiesi dabar. Kad nori pagalvoti, neskubėti ar ką ten..
Nutilau, nes žodžiai baigėsi.. Pasimečiau.. Ką aš ką tik pasakiau? ;Oo
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Parko suoliukai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parko suoliukai   Parko suoliukai - Page 4 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 7:52 pm

*prisimerkė ir pažvelgė į jį...kilstelėjo antakius ir sukikeno..*
-Oho...kalbi,kaip...nežinau..koks nors meilės ekspertas...*padėjo atgal galvą...*
-Žinai...manau...net nežinau ką manau,bet pasakei gerą kalbą...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Parko suoliukai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parko suoliukai   Parko suoliukai - Page 4 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 7:57 pm

Prikandau lūpą, akd nesusijuokčiau. Meilės ekspertas?
- Nesu didelis meilės žinovas, bet esu turėjęs draugę, kurią tikrai labai mylėjau. Ji mane paliko dėl kito. Jaučiausi labai prastai. Gal todėl pabėgau mokytis į New Yorką...
Atsidūsau. Jaučiau, kad pagaliau galiu apie tai kalbėti.
- Žinai. Tik visai nesenai, kai atsikrausčiau į Forksą, pajutau, kad galiu gyventi be jos. Kad galiu gyventi pilnavertį gyvenimą. Galėjau užuosti tavo saldų kvapą, pajusti nerealaus skonio lūpas. Senaiu niekada to nebūčiau pajutęs, norėjęs pajusti.
Supratau, kad perdaug pasakiau apie jausmus jai. Nutilau ir pasižiūrėjau į Tania, gulinčią man ant ant peties.
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Parko suoliukai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parko suoliukai   Parko suoliukai - Page 4 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 8:01 pm

-Kevinai...aš nežinau ar kada nors galėtum jausti pilnavertį gyvenimą su manimi...-pradėjo šnabždėti ir ranka nuo juosmens pakilo link jo širdies...Tanya jautė lyg rankoj laikytų jo širdį......
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Parko suoliukai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parko suoliukai   Parko suoliukai - Page 4 Icon_minitimePir. 07 05, 2010 1:57 pm

širdis pradėjo plakti kaip pašėlusi. Velniava.. kodėl ji mane taip jaudina? Paėmiau jos ranką ir patraukiau nuo savo širdies, Kad nejaustų mano susijaudinimo.
- Kodėl taip manai? - Paklausiau.
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Parko suoliukai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parko suoliukai   Parko suoliukai - Page 4 Icon_minitimePir. 07 05, 2010 4:10 pm

-Emm...*pasimetė ir atsitraukė..."šūds,per daug pasakė..."*
-ammm...tiesiog taip manau...*vėl padėjo galvą ant savo kelių...*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Parko suoliukai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parko suoliukai   Parko suoliukai - Page 4 Icon_minitimePir. 07 05, 2010 5:53 pm

- Žinai. Aš prie tavęs nebelysiu, - nuėmiau ranką. Mintyse vėl iškilo vaizdai kaip Džoja šaukia ant manęs, kaltina, kad perdaug rūpinuosi ja. - tik žinok, kad jei kas nutiksgali į mane kreiptis. Padėsiu kaip galėsiu, visada išklausysiu ir patarsiu ką nors.
pradėjau gniaužyti rankas. LAbai nervinausi. Norėjau likti vienas, nes jaučiausi silpnas ir išsekęs, bet tuo pačiu metu nerimavau dėl tanios. Norėjau likt su ja ir pabūti atrama jai.
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Parko suoliukai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parko suoliukai   Parko suoliukai - Page 4 Icon_minitimePir. 07 05, 2010 5:57 pm

-Kevinai...*pažvelgė į jį savo juodomis akimis...*
-...žinok,kad aš visada tave labai mylėsiu...kad visada tavęs lauksiu Aliaskoje...žinok,jog tu visada laukiamas...žinok,kad aš tavimi labai pasitikiu...turėti šalia toįk žmogų kaip tu-yra garbė...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Parko suoliukai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parko suoliukai   Parko suoliukai - Page 4 Icon_minitimePir. 07 05, 2010 6:01 pm

- Čia ką, atsisveikinimas? - bandžiau juokaut, bet viduje nerimavau, kad esu teisus.
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Parko suoliukai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parko suoliukai   Parko suoliukai - Page 4 Icon_minitimePir. 07 05, 2010 6:03 pm

-jei nori galiu dar pabūti...-pamėgino nusišypsoti...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Parko suoliukai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parko suoliukai   Parko suoliukai - Page 4 Icon_minitimePir. 07 05, 2010 6:09 pm

- Ne, nereikia. Jei turi eiti eik. jei turi išvykti važiuok, bet bent palik kokius kontaktus, - pabandžiau nusišypsoti, bet tai labaiu priminė skausmo grimasą. Kodėl? Kodėl ją suradus ji turi dingti kaip dūmas.
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Parko suoliukai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parko suoliukai   Parko suoliukai - Page 4 Icon_minitimePir. 07 05, 2010 6:12 pm

-Žinai...aš tau labai norėčiau visą tai paaiškinti...visas šitas nesąmones,bet turbūt tai padaryti turėčiau ne aš...o Dieve ir kodėl aš iš vis apie tai kalbu...*taukštelėjo ranka per kaktą...*
-O taip...kontaktai...*iš tašės išsitraukė lapelį ir užrašė telefoną ir adresą...*
-Rašyk,bet kada...jei kas nutiktų,jei norėtum susitikti...prižadu būti šalia...*vėl šyptelėjo ir įdėjo į jo delną lapelį...*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Parko suoliukai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parko suoliukai   Parko suoliukai - Page 4 Icon_minitimePir. 07 05, 2010 6:15 pm

Paėmiau lapelį. Prilietęs Tanios pirštus atitraukaiu ranką ir sugniaužiau į kumštį.
Šyptelėjęs jai atsistojau.
- Iki, Tania.
Nusisukau ir nuėjau.

(Pizė. Man akyse ašaros kaupiasi ;DD)
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Parko suoliukai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parko suoliukai   Parko suoliukai - Page 4 Icon_minitimePir. 07 05, 2010 6:17 pm

-Neeee....aš negaliu taip tavęs palikti...*šuktelėjo ir nusivijusi jį pagriebė už rankos...*


{{Neverk..ir man skaudu...x.x}}
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Parko suoliukai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parko suoliukai   Parko suoliukai - Page 4 Icon_minitimePir. 07 05, 2010 6:18 pm

(O tau ko ;DD Davidas yra ;DD Aš tuoj Samantą susirasiu. P.S. Aš jau esu tekeliuose.)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Parko suoliukai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parko suoliukai   Parko suoliukai - Page 4 Icon_minitimeSk. 07 11, 2010 3:22 pm

Atėjau prie suoliukų ir atsisėdau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Parko suoliukai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parko suoliukai   Parko suoliukai - Page 4 Icon_minitimeSk. 07 11, 2010 3:37 pm

(Mes jau busim drauges, ok? nes vel ten susipazint nesamone.:DD)

Ateina, Atsiseda salia Renesmes:
- O, labas.! - pasisveikina ir nusisypso
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Parko suoliukai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parko suoliukai   Parko suoliukai - Page 4 Icon_minitimeSk. 07 11, 2010 3:58 pm

Atsisukau į Samantą.
- Am, labas,- šyptelėjau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Parko suoliukai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parko suoliukai   Parko suoliukai - Page 4 Icon_minitimeSk. 07 11, 2010 3:59 pm

- Ka cia veiki? - mirkt, mirkt
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Parko suoliukai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parko suoliukai   Parko suoliukai - Page 4 Icon_minitimeSk. 07 11, 2010 4:05 pm

- Na, sėdžiu, kaip matai,- gūžtelėjau pečiais ir pakėliau akis į dangų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Parko suoliukai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parko suoliukai   Parko suoliukai - Page 4 Icon_minitimeSk. 07 11, 2010 4:18 pm

( Ko tokie be nuotaikos?;D )

- Nori ka nors nuveikt gal? - maniakiskas sypt.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Parko suoliukai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parko suoliukai   Parko suoliukai - Page 4 Icon_minitimeSk. 07 11, 2010 4:19 pm

(( nu nepažįsta ji tavęs dar TAIP gerai. : DD ))

- Am, pavyzdžiui?- nusijuokiau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Parko suoliukai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parko suoliukai   Parko suoliukai - Page 4 Icon_minitimeSk. 07 11, 2010 4:22 pm

(Nu tai blm susipazystam tada)

- Nezinau...- nusijuoke, - turi pasiulimu?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Parko suoliukai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parko suoliukai   Parko suoliukai - Page 4 Icon_minitimeSk. 07 11, 2010 4:34 pm

Papurčiau galvą.
- Kaip karšta šiandien...- atsilošiau į suoliuko atlošą.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Parko suoliukai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parko suoliukai   Parko suoliukai - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Parko suoliukai
Atgal į viršų 
Puslapis 47Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Parko takelis
» Stovėjimo aikštelė prie parko

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: