Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 My sex is on fire.

Go down 
+4
Džasperis Heilas
Tania Denali
Lorena Melori
Heidi Volturi.
8 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




My sex is on fire. Empty
RašytiTemos pavadinimas: My sex is on fire.   My sex is on fire. Icon_minitimeSk. 12 27, 2009 11:22 pm

Labas, mano vardas Erika. Gyvenu Naujojoje Akmenėje, Šiaurėje. Nors miestelis mažas, man jis pats gražiausias ir mieliausias, jame daug žalumos, kuri traukia mano fototaparatą. Man 14 metų, gimiau 1995 spalio 27dieną, rudenį. todėl esu tokia melancholikė. : ) Nežinau, ar pastebėjot, bet visada turiu savo nuomonę, nors ji gali nesutapti su kitų, dažnai galiu įskaudint ir įžeisti vien todėl, kad laikausi savo nuomonės, nepataikauju ir esu savimi.
Didžiulę dalį mano gyvenime užima muzika ir fotografija. Pati groju gitara ir nervais, fotografuoju mėgėjiškai, iš manęs profesionalo niekada nebus. ;D ir nereikia. Šiaip mano hobių sąrašas labai platus, taip pat ir tų dalykų, kurių aš nemėgstu. Bet gal būt šiek tiek vėliau. Dabar aprašau save, vis dėl to tai naujas aprašymas. ;D
Tai vat.. Esu užsispyrusi, kartais tai neišeina į naudą. Vertinu draugus - kas susiję su jais, galiu būt labai nuolanki ir visiškai pamiršti savo nuomonę arba užsispyrimą, minėtą ankščiau.
Važinėju riedlente, neilgai, bet tai man patinka. Kada nors išmoksiu padaryt kokių nors triukų .;D
Dievinu muziką - gyvenimo be jos neįsivaizduočiau. Myliu dėdę Mamontovą, kuris man suteikia įkvėpimą, kurį mačiau būdama keturių metų. Jis tarsi mano asmeninis Dievas, kuris sako, kad Dievas nėra tik meilė, nėra tik jausmas. Tai yra šiek tiek daugiau.
Myliu Three Days Grace, nes šitie vyrukai man primena tieek daug, tiek visko, ko be jų tikriausiai prisimint nesugebėčiau. Jų muzika visada šalia: kai liūdna, kai linksma, kai miegu ir keliuosi.
Myliu Entwine, nors jų muzika daug kam atrodo sunki, man ji viena iš mieliausių širdžiai.Myliu Ville Valo, nes jis mano užsenietiškasis Andrius Mamontovas. Atgaiva mano sielai.
myliu dar daug roko grupių, bet tikriausiai nevardinsiu visų, nes jau jaučiu kaip jums nuobodu skaityti.
Šiandien baigiau saulėtekio pagrindinę mokyklą, dėl to labai džiaugiuosi. Ačiū visiems pasveikinusiems. :***
Dievinu apkabinimus, ypač iš Ingridos ir sesės, nes jie reti ir patys šilčiausi (:
Dievinu bučkius į skruostą, nes jie mielučiai. Dievinu viską, kas miela ir gražu. nemėgstu melo, vienatvės ir verkti taip, kad užsikūkčioju. Nemėgstu mirties, nes ji gadina man gyvenimą. Man nepatinka žmonės, kurie visur per daug kišasi ir amžinai kritikuoja kitus, nepaisydami savęs.
Na, daug priplepėjau. Norit dar ką nors sužinot - drąsiai klauskit.






Paskutinį kartą redagavo Karmen Denali, Sk. 03 21, 2010 4:42 pm. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




My sex is on fire. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My sex is on fire.   My sex is on fire. Icon_minitimeSk. 12 27, 2009 11:25 pm

Sveika, Erika.
Manau, kad žinai mane. Aš Greta ;DD
Esi laabai graži.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




My sex is on fire. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My sex is on fire.   My sex is on fire. Icon_minitimeSk. 12 27, 2009 11:25 pm

Dėkui Dievui, o gal turėčiau sakyt dėkui one.lt, kad susipažinom. ;DDD
malonu, Greta. ;D
p.s. pati tu graži. ačiū : )
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




My sex is on fire. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My sex is on fire.   My sex is on fire. Icon_minitimeSk. 12 27, 2009 11:27 pm

sveika,Erika.;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




My sex is on fire. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My sex is on fire.   My sex is on fire. Icon_minitimeSk. 12 27, 2009 11:28 pm

Labas, Neda;]
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




My sex is on fire. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My sex is on fire.   My sex is on fire. Icon_minitimeSk. 12 27, 2009 11:30 pm

Labu, Erika!
Aš Esmė-Diana ;D*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




My sex is on fire. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My sex is on fire.   My sex is on fire. Icon_minitimeSk. 12 27, 2009 11:31 pm

Labas vakaras, Diana ;]*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




My sex is on fire. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My sex is on fire.   My sex is on fire. Icon_minitimePir. 12 28, 2009 1:04 am

Sveika ;] As AugiukazZz cia - Dzasperis ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




My sex is on fire. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My sex is on fire.   My sex is on fire. Icon_minitimePir. 12 28, 2009 9:45 am

Labutiis. Man atrodo mes pažystamos ;] Ar tu Ne Esmė Kalen iš kito forumo???


Paskutinį kartą redagavo Džeinė Volturi, Antr. 12 29, 2009 11:08 am. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




My sex is on fire. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My sex is on fire.   My sex is on fire. Icon_minitimePir. 12 28, 2009 10:20 am

Augustinai - heeyy;D
Džeine - mes pažįstamos, tik sumaišei veikėjus.. ;D labas;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




My sex is on fire. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My sex is on fire.   My sex is on fire. Icon_minitimePir. 12 28, 2009 10:25 am

Jėga,kad užsiregistravai :}}} ManO Meilė <3 ;DDD ;) ;) ;)
Gražuolė ;***
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




My sex is on fire. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My sex is on fire.   My sex is on fire. Icon_minitimePir. 12 28, 2009 10:30 am

Truputį atvirkščiai. ;D Tu gražuolė ir Tu mano meilė;D;**
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




My sex is on fire. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My sex is on fire.   My sex is on fire. Icon_minitimePir. 12 28, 2009 10:31 am

Karmen Denali rašo:
Truputį atvirkščiai. ;D Tu gražuolė ir Tu mano meilė;D;**
Ach tu ;D Įkelk daugiau ft. Tu žiauriai graži :)))
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




My sex is on fire. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My sex is on fire.   My sex is on fire. Icon_minitimePir. 12 28, 2009 10:34 am

Okai.. Kai susitvarkysiu kompa;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




My sex is on fire. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My sex is on fire.   My sex is on fire. Icon_minitimePir. 12 28, 2009 10:44 am

Sveika, Erika. ;}}
Aš Agnė, malonu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




My sex is on fire. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My sex is on fire.   My sex is on fire. Icon_minitimePir. 12 28, 2009 10:46 am

labai :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




My sex is on fire. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My sex is on fire.   My sex is on fire. Icon_minitimePir. 12 28, 2009 10:49 am

SveikU, Erika !:*
Aš Toma.
Beje.Kiek laiko groji gitara ???
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




My sex is on fire. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My sex is on fire.   My sex is on fire. Icon_minitimePir. 12 28, 2009 10:50 am

Labas, Toma ;]*
Am, neilgai. Antri metai :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




My sex is on fire. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My sex is on fire.   My sex is on fire. Icon_minitimePir. 12 28, 2009 11:08 am

Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




My sex is on fire. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My sex is on fire.   My sex is on fire. Icon_minitimePir. 12 28, 2009 11:20 am

gražuolė. ;**
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




My sex is on fire. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My sex is on fire.   My sex is on fire. Icon_minitimePir. 12 28, 2009 11:25 am

Tu;**
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

My sex is on fire. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My sex is on fire.   My sex is on fire. Icon_minitimePir. 12 28, 2009 1:07 pm

Liabukash ! ;*
Aš Ugnė (UgnyCuikas) - Athenodora (AthyCiukas) ;DDDDDDD
gražuolė..;*
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

My sex is on fire. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My sex is on fire.   My sex is on fire. Icon_minitimePir. 12 28, 2009 1:15 pm

Sveika :}
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




My sex is on fire. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My sex is on fire.   My sex is on fire. Icon_minitimePir. 12 28, 2009 1:27 pm

Ugne - labas ir ačiū ;]*
Bela - labas ;)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




My sex is on fire. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: My sex is on fire.   My sex is on fire. Icon_minitimePir. 12 28, 2009 1:47 pm

Sveikute,
aš Paulė-Keitė Denali
Atgal į viršų Go down
 
My sex is on fire.
Atgal į viršų 
Puslapis 126Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: