Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Toma - R.V. ☮

Go down 
+3
Tania Denali
Lorena Melori
Heidi Volturi.
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Toma - R.V. ☮ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toma - R.V. ☮   Toma - R.V. ☮ - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 5:00 pm

Gražios nuotraukos. ;)
Nesuprantu, kodėl nemėgsti savo veido, juk jis toks simpatiškas! :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toma - R.V. ☮ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toma - R.V. ☮   Toma - R.V. ☮ - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 5:32 pm

Karlailas Kalenas. rašo:
Gražios nuotraukos. ;)
Nesuprantu, kodėl nemėgsti savo veido, juk jis toks simpatiškas! :)

AčiŪ, ačiū ;D~*


Beje, malonu susipažint !Visada džiaugiamės naujai atvykusiais, o tavimi-ypač ;) :D *
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toma - R.V. ☮ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toma - R.V. ☮   Toma - R.V. ☮ - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 10:02 pm

Renata Volturi rašo:
Karlailas Kalenas. rašo:
Gražios nuotraukos. ;)
Nesuprantu, kodėl nemėgsti savo veido, juk jis toks simpatiškas! :)

AčiŪ, ačiū ;D~*


Beje, malonu susipažint !Visada džiaugiamės naujai atvykusiais, o tavimi-ypač ;) :D *
Ačiū Tau, kad džiaugiesi! :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toma - R.V. ☮ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toma - R.V. ☮   Toma - R.V. ☮ - Page 2 Icon_minitimePen. 01 01, 2010 6:52 pm

Sveika,as Rimantė čia Didyme Volturi
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toma - R.V. ☮ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toma - R.V. ☮   Toma - R.V. ☮ - Page 2 Icon_minitimePen. 01 01, 2010 7:11 pm

Sveikutė, Rimante !;D~*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toma - R.V. ☮ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toma - R.V. ☮   Toma - R.V. ☮ - Page 2 Icon_minitimePen. 01 01, 2010 9:21 pm

turi koki gyvuna?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toma - R.V. ☮ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toma - R.V. ☮   Toma - R.V. ☮ - Page 2 Icon_minitimePen. 01 01, 2010 9:26 pm

Ne !...
Neturiu :(
Bet turbūt jau supratai, kaip myliu kates...
Ir kaip jos norėčiau !...
Bet čia vėl kaltas mano daunas brolis...
Nes kol jis buvo dar mažesnis, tai negalėjau jokio gyvūno iš esmės.
O dabar jau galėčiau, bet...
Mes dažnai išvažiuojam kur nors savaitgaliais, ir atostogom, o katėm nepatinka keist vietos...
O mūsų kaimynai, draugai alergiški katėm...
Taigi nebūtų kam jos palikt :( :( :(
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toma - R.V. ☮ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toma - R.V. ☮   Toma - R.V. ☮ - Page 2 Icon_minitimePen. 01 01, 2010 9:40 pm

M.....tada blogai
gal turi kokiu daiktu su katem?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toma - R.V. ☮ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toma - R.V. ☮   Toma - R.V. ☮ - Page 2 Icon_minitimePen. 01 01, 2010 9:59 pm

Krūvą xDD~*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toma - R.V. ☮ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toma - R.V. ☮   Toma - R.V. ☮ - Page 2 Icon_minitimePen. 01 01, 2010 10:03 pm

;DDDD
as turiu 1 daikta su katinais ir jis man toks mielas
renki katinu plakatus?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toma - R.V. ☮ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toma - R.V. ☮   Toma - R.V. ☮ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 02, 2010 12:28 pm

Anksčiau visa mano siena buvo pilna katinų plakatų...xD~* Dabar jau nusiėmiau, nusibodo.
Na, ir kokį ten daiktą su katinu tu turi ???:D***
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toma - R.V. ☮ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toma - R.V. ☮   Toma - R.V. ☮ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 02, 2010 12:34 pm

puodeli;DDD,ant kaledu gavo nors pati issirinkau ;DDD
Nereikia katinu plakatu? ;DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toma - R.V. ☮ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toma - R.V. ☮   Toma - R.V. ☮ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 02, 2010 12:36 pm

Aaa, puodelį ;D* Fainai, aš ir keletą su katinais puodelių turiu.Vienas buvo žiauriai nerealiai linksmas ir mielas, bet aš jį sudaužiau... :( O šiaip plakatus tj dar renku xD
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Toma - R.V. ☮ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toma - R.V. ☮   Toma - R.V. ☮ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 02, 2010 12:39 pm

Aš ir turiu du puodelius su katinais. Vieną patį gražiausią sudaužė mano brolis >.<
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toma - R.V. ☮ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toma - R.V. ☮   Toma - R.V. ☮ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 02, 2010 12:40 pm

Daunas brolis X(
Mano vieną lėkštutę su kačiūūku sudaužė daunas brthr... :evil:
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toma - R.V. ☮ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toma - R.V. ☮   Toma - R.V. ☮ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 02, 2010 12:43 pm

Renata Volturi rašo:
Aaa, puodelį ;D* Fainai, aš ir keletą su katinais puodelių turiu.Vienas buvo žiauriai nerealiai linksmas ir mielas, bet aš jį sudaužiau... :( O šiaip plakatus tj dar renku xD


pasakyk pašta savo atsiusiu kiek turiu

P.S. žiauru kai gražius indus sudaužo


Paskutinį kartą redagavo Didymė Volturi, Št. 01 02, 2010 12:44 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Toma - R.V. ☮ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toma - R.V. ☮   Toma - R.V. ☮ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 02, 2010 12:43 pm

nekenčiu aš jų ;x
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toma - R.V. ☮ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toma - R.V. ☮   Toma - R.V. ☮ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 02, 2010 12:44 pm

ko tokiu nekenti?
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Toma - R.V. ☮ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toma - R.V. ☮   Toma - R.V. ☮ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 02, 2010 12:45 pm

vyresnių arba jaunesnių brolių..;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toma - R.V. ☮ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toma - R.V. ☮   Toma - R.V. ☮ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 02, 2010 12:51 pm

;DDD

Visiem jie nepatinka:DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toma - R.V. ☮ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toma - R.V. ☮   Toma - R.V. ☮ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 02, 2010 2:31 pm

Athenodora Volturi rašo:
nekenčiu aš jų ;x

ir aŠ jų nekenčiu :evil:
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toma - R.V. ☮ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toma - R.V. ☮   Toma - R.V. ☮ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 02, 2010 2:32 pm

Didymė Volturi rašo:
Renata Volturi rašo:
Aaa, puodelį ;D* Fainai, aš ir keletą su katinais puodelių turiu.Vienas buvo žiauriai nerealiai linksmas ir mielas, bet aš jį sudaužiau... :( O šiaip plakatus tj dar renku xD


pasakyk pašta savo atsiusiu kiek turiu

P.S. žiauru kai gražius indus sudaužo

Mano el. paštą ?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toma - R.V. ☮ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toma - R.V. ☮   Toma - R.V. ☮ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 02, 2010 3:12 pm

Nea, savo namu pašta
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toma - R.V. ☮ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toma - R.V. ☮   Toma - R.V. ☮ - Page 2 Icon_minitimePir. 01 04, 2010 3:06 pm

Sveika,aš Dominykas/Kajus :}
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toma - R.V. ☮ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toma - R.V. ☮   Toma - R.V. ☮ - Page 2 Icon_minitimePir. 01 04, 2010 7:34 pm

Labū, Dominykai ;D~*
Maloonu susipaint xD~
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Toma - R.V. ☮ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toma - R.V. ☮   Toma - R.V. ☮ - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Toma - R.V. ☮
Atgal į viršų 
Puslapis 216Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Toma - R.V. ☮

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: