Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Sadness, tears, pain ... all on a temporary ...

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Rozali Heil Kalen
Just adorable
Rozali Heil Kalen


Nuotaika : Laiminga
Apie personažą : Ji yra kaprizinga, valdinga vampyrė siaubingai mylinti Emetą. Labai myli savo įtevius, įsesres ir įbrolius. Ir žinoma labai savo dukterėčia Nesę.
Alkis : Pusiau alkana,pusiau soti.
Antroji pusė : Emetas Kalenas
Veikėjo gyvenvietė : Vašingtonas,Forksas.
Veikėjo veidas : Nikki Reed
Tikras vardas : Aira
Galia : Grožis
Female Pranešimų skaičius : 3688
Gimtadienis : 1998-11-01
Prisijungimo data : 2010-06-24
Metai : 25
Miestas : Panevėžys

Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Sadness, tears, pain ... all on a temporary ...   Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Icon_minitimePen. 11 05, 2010 4:27 pm

Sveikas,Dienorašti
Ochhh...Kokia sušikta diena...
1.Per matieką už nieka mane aprekė,o aš susinervinau ir nebežinodama ką sakyti pasakiau mokytojai: Užsičiaupk.OMG pati tiesiog pakraupau savo žodžiais...na,o ji mane dar labiau apžviegė ir liepė pakviesti aukletoją.Na aš pakviečiau žodžiu kalbėjom ir aš aišku turėjau atsiprašyti...Taip ir padariau.
2.Toliau...žvengiau su savo draugė ir atsitrenkiau į kažkokį berną...nu jam gal 15? Nu ždž jis sako: Žėk kur eini.Aš parodžiau faką...ir tada apsikoliojom nekokiais žodžiais...
Ir geriausia dalis...
Tj,kad per įlgają pertrauką prisižvengiau iš klasioko.
Ką gi viskas...
Muo;***
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com/profile.forum
Rozali Heil Kalen
Just adorable
Rozali Heil Kalen


Nuotaika : Laiminga
Apie personažą : Ji yra kaprizinga, valdinga vampyrė siaubingai mylinti Emetą. Labai myli savo įtevius, įsesres ir įbrolius. Ir žinoma labai savo dukterėčia Nesę.
Alkis : Pusiau alkana,pusiau soti.
Antroji pusė : Emetas Kalenas
Veikėjo gyvenvietė : Vašingtonas,Forksas.
Veikėjo veidas : Nikki Reed
Tikras vardas : Aira
Galia : Grožis
Female Pranešimų skaičius : 3688
Gimtadienis : 1998-11-01
Prisijungimo data : 2010-06-24
Metai : 25
Miestas : Panevėžys

Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sadness, tears, pain ... all on a temporary ...   Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Icon_minitimePen. 11 19, 2010 10:48 pm

Mielas,Dienorašti
Diena prasidėjo pasakiškai.Ėjau į forumcinemą su Arnu,žiūrėjom Harry Potterį.Naaa...po filmo manęs atvažiavo pasiimti mama.Ji man pasakė,kad....gali būti,jog senelis nesulauks ryto.Mano akyse iš karto atsirado ašaros ir aš paklausiau: Jau? Mama palinksėjo,o aš verkiau,mama irgi buvo apsiašarojus.Mano senelis serga vėžiu,jau metus.Šią savaitę buvau jo aplankyti.O Dieve....jis buvo visas plikas,sulysęs,nieko nevalgo,negeria.Ji pykina vien pamačius maistą.Šiandien mama pasiūlė nuvažiuoti pas jį.Aš sakau:Bet mama....aš bijau.Aš bijojau eiti pas jį.Nežinau kodėl...bet mama sako,kad reikėtų nueiti,nes gali būti,kad matysių jį gyva tik paskutinį kartą.Sutikau važiuoti.Visą kelią kol važiavome verkiau.Negalėjau eiti pas senelį,tad kokį pusvalandį verkiau laukiamajam ir vaikščiojau pirmyn atgal.Poto vos suvaldžius ašaras įėjau pas jį.Išsigandau,negalėjau tenais būti,jį pykino,bet mačiau....jis buvo laimingas,kad atėjau pas jį.Mano senelis....jis turi keturias anūkes tai: 2mano pusseserės ir aš su sese.Bet....na...jis visas mus mylėjo,bet mane labiausiai.Nenusipelniau tokios jo meilės.Aš bijojau prieiti arčiau...bijojau jį paliesti.Kartkartėm išeidavau iš palatos ir verkdavau.Aš jį myliu siaubingai.O dabar... verkiu ir drebu,nežinau kodėl.Visi daigtai primena jį.Verkiu....ir tiek.O dabar...bijau miegoti,kad ryte pabudus nesužinočiau skaudžios tiesos.
Tiesiog...ašaros teka upeliais...
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com/profile.forum
Svečias
Svečias




Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sadness, tears, pain ... all on a temporary ...   Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Icon_minitimePen. 11 19, 2010 10:54 pm

Ouu... Kaip graudu... Užjaučiu
Atgal į viršų Go down
Rozali Heil Kalen
Just adorable
Rozali Heil Kalen


Nuotaika : Laiminga
Apie personažą : Ji yra kaprizinga, valdinga vampyrė siaubingai mylinti Emetą. Labai myli savo įtevius, įsesres ir įbrolius. Ir žinoma labai savo dukterėčia Nesę.
Alkis : Pusiau alkana,pusiau soti.
Antroji pusė : Emetas Kalenas
Veikėjo gyvenvietė : Vašingtonas,Forksas.
Veikėjo veidas : Nikki Reed
Tikras vardas : Aira
Galia : Grožis
Female Pranešimų skaičius : 3688
Gimtadienis : 1998-11-01
Prisijungimo data : 2010-06-24
Metai : 25
Miestas : Panevėžys

Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sadness, tears, pain ... all on a temporary ...   Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Icon_minitimePen. 11 19, 2010 10:59 pm

Ačiu...
Tiesiog žiūriu į vieną tašką ir galvoju kaip jis dabar atrodo ir kaip atrodė...;(
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com/profile.forum
Svečias
Svečias




Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sadness, tears, pain ... all on a temporary ...   Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Icon_minitimePen. 11 19, 2010 11:02 pm

Čia gal tas Algis? Ar ne?
Atgal į viršų Go down
Rozali Heil Kalen
Just adorable
Rozali Heil Kalen


Nuotaika : Laiminga
Apie personažą : Ji yra kaprizinga, valdinga vampyrė siaubingai mylinti Emetą. Labai myli savo įtevius, įsesres ir įbrolius. Ir žinoma labai savo dukterėčia Nesę.
Alkis : Pusiau alkana,pusiau soti.
Antroji pusė : Emetas Kalenas
Veikėjo gyvenvietė : Vašingtonas,Forksas.
Veikėjo veidas : Nikki Reed
Tikras vardas : Aira
Galia : Grožis
Female Pranešimų skaičius : 3688
Gimtadienis : 1998-11-01
Prisijungimo data : 2010-06-24
Metai : 25
Miestas : Panevėžys

Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sadness, tears, pain ... all on a temporary ...   Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Icon_minitimePen. 11 19, 2010 11:04 pm

Nea...Albinas :(((
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com/profile.forum
Svečias
Svečias




Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sadness, tears, pain ... all on a temporary ...   Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Icon_minitimePen. 11 19, 2010 11:11 pm

Man atrodo atsimenu.

Beje patikėk nereikia tiek daug verkt. Man patinka šita frazė :

Kai aš gimiau - tu juokeis, aš verkiau.
Kai aš miriau - tu veikei, aš juokiuos.

Jam ten bus žymiai geriau negu čia, pitikėk.
Atgal į viršų Go down
Rozali Heil Kalen
Just adorable
Rozali Heil Kalen


Nuotaika : Laiminga
Apie personažą : Ji yra kaprizinga, valdinga vampyrė siaubingai mylinti Emetą. Labai myli savo įtevius, įsesres ir įbrolius. Ir žinoma labai savo dukterėčia Nesę.
Alkis : Pusiau alkana,pusiau soti.
Antroji pusė : Emetas Kalenas
Veikėjo gyvenvietė : Vašingtonas,Forksas.
Veikėjo veidas : Nikki Reed
Tikras vardas : Aira
Galia : Grožis
Female Pranešimų skaičius : 3688
Gimtadienis : 1998-11-01
Prisijungimo data : 2010-06-24
Metai : 25
Miestas : Panevėžys

Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sadness, tears, pain ... all on a temporary ...   Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Icon_minitimePen. 11 19, 2010 11:13 pm

Ne :((
Aš jo pasiilgsiu...;((
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com/profile.forum
Svečias
Svečias




Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sadness, tears, pain ... all on a temporary ...   Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Icon_minitimePen. 11 19, 2010 11:24 pm

Na tai neišvengiama, bet pamatysi, kad kitą savaitę ar mėnesį tavo nuomonė pasikeis
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sadness, tears, pain ... all on a temporary ...   Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Icon_minitimeŠt. 11 20, 2010 3:33 pm

Oi, blem, aš irgi vos neapsiverkiau.. ;xx
bet žinai ką, laikykis! Džiaukis, kad bent matei jį, o aš išvis nė vieno senelio savo prieš mirtį nemačiau..
Aš su tavimi.
Atgal į viršų Go down
Rozali Heil Kalen
Just adorable
Rozali Heil Kalen


Nuotaika : Laiminga
Apie personažą : Ji yra kaprizinga, valdinga vampyrė siaubingai mylinti Emetą. Labai myli savo įtevius, įsesres ir įbrolius. Ir žinoma labai savo dukterėčia Nesę.
Alkis : Pusiau alkana,pusiau soti.
Antroji pusė : Emetas Kalenas
Veikėjo gyvenvietė : Vašingtonas,Forksas.
Veikėjo veidas : Nikki Reed
Tikras vardas : Aira
Galia : Grožis
Female Pranešimų skaičius : 3688
Gimtadienis : 1998-11-01
Prisijungimo data : 2010-06-24
Metai : 25
Miestas : Panevėžys

Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sadness, tears, pain ... all on a temporary ...   Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Icon_minitimeŠt. 11 20, 2010 3:39 pm

Ačiūū Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... 143256
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com/profile.forum
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sadness, tears, pain ... all on a temporary ...   Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Icon_minitimeŠt. 11 20, 2010 6:45 pm

Stiprybės ;}*
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sadness, tears, pain ... all on a temporary ...   Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Icon_minitimeŠt. 11 20, 2010 7:13 pm

tu bent jau turi savo senelį. ir žinai, kad jis tuoj gali išeit, bet tu gali jį matyti. tu gali jam pasakyti myliu, tu gali jo atsiprašyt jei ką padarei blogo, tu gali prie jo prisiglaust, tu gali jį nudžiugint, tu gali šypsotis būdama su juo. TU TURI TAM GALIMYBĘ. tad neverk. verčiau išnaudok tą galimybę. tad išnaudok ją kol turi laiko. neverk. juk tai nieko nepakeis, verčiau džiaukis ir paskutinėmis jo gyvenimo akimirkomis džiugink jį, kad kai išeis jaustųsi laimingas.
IŠNAUDOK TAI. nes aš neturėjau progos prieš mirtį močiutei to viso padaryt. aš tiesiog visą savaitę gyvenau nežinioje ar ji mirus ar ne ir vieną savaitės dieną sužinojau, kad ją rado mirusią. tad patikėk. tu geriau neverk, o išnaudok tas galimybes ir būdama su seneliu jauskis laiminga.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sadness, tears, pain ... all on a temporary ...   Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Icon_minitimeSk. 11 21, 2010 5:22 pm

Aira. Prieš trejus metus, mirė mano prosenelė. Nebuvau sutikus geresnio seno žmogaus.
Jai buvo 86 metai.
Nežinau kuo ji sirgo, bet mirė, nes žarnos jai kažkokiu neįmanomu būdu susisuko ir užveržė viena kitą taip, kad išpainioti nebepavyko.
Ji buvo man kaip močiutė. Visada padėdavo, išklausydavo, prajuokindavo.
Ir jau trys metai jos nebėra.
Ne, klystu, ji yra.
Žmogus miršta tik tada, kai nebelieka tokių kurie jį prisimintų.
Tavo senelis visada bus šalia, gyvas kitaip, jei tik tu jį prisiminsi.
Atsimink tai.
(hug)
Atgal į viršų Go down
Rozali Heil Kalen
Just adorable
Rozali Heil Kalen


Nuotaika : Laiminga
Apie personažą : Ji yra kaprizinga, valdinga vampyrė siaubingai mylinti Emetą. Labai myli savo įtevius, įsesres ir įbrolius. Ir žinoma labai savo dukterėčia Nesę.
Alkis : Pusiau alkana,pusiau soti.
Antroji pusė : Emetas Kalenas
Veikėjo gyvenvietė : Vašingtonas,Forksas.
Veikėjo veidas : Nikki Reed
Tikras vardas : Aira
Galia : Grožis
Female Pranešimų skaičius : 3688
Gimtadienis : 1998-11-01
Prisijungimo data : 2010-06-24
Metai : 25
Miestas : Panevėžys

Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sadness, tears, pain ... all on a temporary ...   Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Icon_minitimeSk. 11 21, 2010 5:32 pm

Ačiū,bet...
Viskas.Viskas baigta.Jis mirė šią naktį.Jis paliko mane.Verkiu,nors tu ką,bandau susikaupt,bet neišeina.Kai trumpam sustoju,kad nebeverkčiau,tada žiūriu į vieną tašką,skalbimo mašinos,televizoriaus ir kiti garsai mano ausyse tik duzgesys.Mama sako,kas rytoj neičiau į mokyklą.Aš nebeturiu senelio...viskas.Verkiu ir verkiu.Kiekvienas daigtas primena jį.Kiekvienas.Prisimenu kai buvau maža visas vasaros atstogų savaites praleisdavau su seneliu.Jis vežiodavo į kitus miestus langus.Man buvo įdomu,jis visad po darbo nuveždavo mane į kavinę,nes budavau per visą dieną išalkus.Ir...visad nupirkdavo skanių sausainių su glajumi ir saldainiais.Aš jo pasiilgau...jau.Man jo reikia...dabar.Aš norių jį apkabinti ir vėl pamatyti,bet pamatysiu ryt kai jį šarvuosim.O Dieve...man negera....man sunku kvėpuoti.Bet pagalvojus...galėčiau netgi pasakyti,kad myliu jį labiau nei savo tėtį.Mama sakė,kad prieš mirtį jis pasakė: Viskas mirsiu ir atsigulė.
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com/profile.forum
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sadness, tears, pain ... all on a temporary ...   Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Icon_minitimeSk. 11 21, 2010 6:33 pm

užjaučiu.žinau ka tai reiškia.išgyvenau jau dvi tokias mirtis jaučiu ,kad artėja ir trečia,bet tu laikykis.išgyvensi.jis aplankys tave sapnuose.jis visada bus gyvas kol apie jį galvosi.galvok ,kad jam dabar geriau juk nebereikės kentėti skausmų.dabar jis gyvens lengviau.
nežinau kelintą kartą sakysu,bet laikykis :**
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Rozali Heil Kalen
Just adorable
Rozali Heil Kalen


Nuotaika : Laiminga
Apie personažą : Ji yra kaprizinga, valdinga vampyrė siaubingai mylinti Emetą. Labai myli savo įtevius, įsesres ir įbrolius. Ir žinoma labai savo dukterėčia Nesę.
Alkis : Pusiau alkana,pusiau soti.
Antroji pusė : Emetas Kalenas
Veikėjo gyvenvietė : Vašingtonas,Forksas.
Veikėjo veidas : Nikki Reed
Tikras vardas : Aira
Galia : Grožis
Female Pranešimų skaičius : 3688
Gimtadienis : 1998-11-01
Prisijungimo data : 2010-06-24
Metai : 25
Miestas : Panevėžys

Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sadness, tears, pain ... all on a temporary ...   Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Icon_minitimeSk. 11 21, 2010 6:35 pm

Ačiū ;**
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com/profile.forum
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sadness, tears, pain ... all on a temporary ...   Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Icon_minitimeSk. 11 21, 2010 8:51 pm

Mažute, kuo daugiau tu kankinsies, tuo daugiau skausmas tave užgrauš.. Geriau pasistenk padaryt ką nors linksmo, ar ką nors nerūpestingo, kad užsimirštum. Padeda. :)*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sadness, tears, pain ... all on a temporary ...   Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Icon_minitimeSk. 11 21, 2010 9:21 pm

Ochh, tikrai užjaučiu. Bet privalai tęst viską toliau, privalai gyvent, džiaugtis gyvenimu. Gal ir banalu, bet ji būtų to norėjęs.
Nesakysiu, kad nusiramintum, nes tai sunku, nesakysiu, kad laikytumeis, nes iš kart tai neįmanoma.
Bet viskas BUS gerai. Anksčiau ar vėliau.
Jis šalia, tu gali tai jausti.
Atgal į viršų Go down
Rozali Heil Kalen
Just adorable
Rozali Heil Kalen


Nuotaika : Laiminga
Apie personažą : Ji yra kaprizinga, valdinga vampyrė siaubingai mylinti Emetą. Labai myli savo įtevius, įsesres ir įbrolius. Ir žinoma labai savo dukterėčia Nesę.
Alkis : Pusiau alkana,pusiau soti.
Antroji pusė : Emetas Kalenas
Veikėjo gyvenvietė : Vašingtonas,Forksas.
Veikėjo veidas : Nikki Reed
Tikras vardas : Aira
Galia : Grožis
Female Pranešimų skaičius : 3688
Gimtadienis : 1998-11-01
Prisijungimo data : 2010-06-24
Metai : 25
Miestas : Panevėžys

Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sadness, tears, pain ... all on a temporary ...   Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Icon_minitimePir. 11 22, 2010 9:04 am

Dėkoju,bet kiekvienas daigtas priemena jį...
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com/profile.forum
Sponsored content





Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sadness, tears, pain ... all on a temporary ...   Sadness, tears, pain ... all on a temporary ... Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Sadness, tears, pain ... all on a temporary ...
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: