Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Pasiūlymai

Go down 
+6
Sulpicia Volturi
Saša Denali
Džasperis Heilas
Rozali Heil Kalen
Tania Denali
Heidi Volturi.
10 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Pasiūlymai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 4 Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 6:36 pm

tai tu nebūk drovi ir susikurk ;>*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pasiūlymai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 9:14 am

Zmones, jus nepastebit, kad jus mirstat? Tik kokie keli zmones dar biski vaidina, o visi kiti - ne, tik dalyvauja ne rpg temose. Abejoju, kad sita frm'a dar galima atgaivinti, nes jis jau per daig senas. Nebeidomu vaidinti, visi cia tik senbuviai islike. Jau nebepritrauksit daugiau zmoniu niekaip, ir zinot kas poto bus? Is sito frm'o po viena ir senbuviai iseis ir liks tik senas pamirstas twilight frm'as. Taip, sitas forumas kazkada labai gerai gyvavo, visi buvo draugiski, o db visi jau visus gerai pazyta, visikai nebeidomu cia. Ir pats twiligh daug kam jau atsibodes belenkaip. (tuoj pratesiu, nes is tel rasau, daugiau nebeleidzia)


Paskutinį kartą redagavo Chelsea Volturi., Št. 12 11, 2010 11:20 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pasiūlymai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 9:19 am

Tai va, siulau sukurti nauja frm'a, ten graziai, neismetitai sukurti temas ir t.t. Bus naujas frm'as, bus nauji nariai, bus daugiau veiksmo ir gal jums pavyks biski atgyti, buti draugiskais, vieningais ir laimingais, kaip tada kazkada. Taciau siulau ne twilight frm'a, siaulau kurti kokia kita rpg tema, nes juk tas twilight belenkaip atgyvenes yra rpg frm'uose. Tai toks mano pasiulymas. Zinoma nemanau, kad daug kas tam pirtars, ar bent jau is vis kas pritars, nes juk nenoresit palikti savo seno mylimo twilight'o frm'o. Pastebejau, kad jums biski sunkiai su permainomis.;DD nu tiek to, laukiu jusu nnuomones.


Paskutinį kartą redagavo Chelsea Volturi., Št. 12 11, 2010 11:21 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Rozali Heil Kalen
Just adorable
Rozali Heil Kalen


Nuotaika : Laiminga
Apie personažą : Ji yra kaprizinga, valdinga vampyrė siaubingai mylinti Emetą. Labai myli savo įtevius, įsesres ir įbrolius. Ir žinoma labai savo dukterėčia Nesę.
Alkis : Pusiau alkana,pusiau soti.
Antroji pusė : Emetas Kalenas
Veikėjo gyvenvietė : Vašingtonas,Forksas.
Veikėjo veidas : Nikki Reed
Tikras vardas : Aira
Galia : Grožis
Female Pranešimų skaičius : 3688
Gimtadienis : 1998-11-01
Prisijungimo data : 2010-06-24
Metai : 25
Miestas : Panevėžys

Pasiūlymai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 11:13 am

Bent jau aš tj nurėčiau,kad liktu twilight foras...;//
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com/profile.forum
Svečias
Svečias




Pasiūlymai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 11:24 am

aš tai ne. ;DD
Ir iš vis būčiau jau žiauriai senai išėjusi iš šito frm'o, jeigu ne čia esantys pažystami žmonės. (Manau daug kam taip yra, nes čia dauguma ne dėl twiligh'o tesėdi čia)

Tačiau jau turiu kitą daug mylimesni frm'ą, tai iš čia galėčiau laisvai išeiti... Jeigu taip niekas čia neatsinaujins tai manau tikrai teks išeiti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pasiūlymai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 11:30 am

Hah. Tu teisi. Jis tikrai labai apmiręs ir visi nori, kad jis gyvuotų kiek ilgiau, visi čia tariasi kaip jį atgaivinti, bet nesiseka.. Tai sudėtinga, nes tvarka jau nusistovėjusi, nenorime keisti savo veikėjų, jų esamos padėties ir t.t. Na ką man čia sapalioti. Pasakysiu tiesiog viską ir fsio.
Aš iš dalies nepritariu, nes kituose forumuose kai sutinku draugą, pažįstamą iš čia bendrauti nuostabiai lengva, linksma ir stengiesi, kad veikėjai susidraugautų ir pnš, bet..Aplinka kita, nebe tokia jauki ir širdžiai miela. Aš čia jaučiuosi kaip namie. Va forumą su pažįstama sukūriau. Yra ten žmonių, bet mažai, daugelis iš čia atėjusių ir špyga taukuota. Nėra to jaukumo jausmo. krč.
Pritariu, nes tikrai norisi, kad forumas būtų smagus, aktyvus ir pilnas tavų draugų, kai visi vieni kitus pažįsta yra tikrai gera. Bet idėja kitokį rpg daryti ne twilight mane bšk trigdo. O kaip tada? Kokį forumą daryti, kad visi jaustųsi reikalingi? Starsą? Bet visi išgraibo žinomus veidus ir tada pastoviai nauji žmonės kaip kokie grobuonys laukia kada žmogus galės gauti tą veidą.
Esmė tame, kad tavo pasiūlyme yra ir + ir -.
Gal sukurti forumą kur mes prisiregistruotume visi, bet pasistengtume būti ir čia? Jei jau šitas apsileistų, nes ten mums geriau tebunie. Och.. ir dar.. Vaidai manai nebūtų skaudu, kad visi taip susitarę paėmėme ir išėjome į kitą?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pasiūlymai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 11:39 am

Siūlau kurti irgi kokį frm su kokiomis mistinėmis būtybėmis, kaip ir čia, nes tokiuose frm'uose galime pagyventi ir taip, kaip daro starsuose, ir taip piktai, realistiškai, rimtai, kaip čia. Ten būtų ir šeimų tema, kur galėtumėm turėti priešus, meiles, romanus, kurti skandalus, kovas.

Nemanau, kad bus įmanoma šitą frm'ą atgaivinti. Mes visą laiką keliame skandalus - FRM MIRŠTA! Bet ka ką nors darome, kad jis atgytų? Norime, bet nedarome. Pvz jeigu atvirai aš tai tikrai nedėčiau pastangų į atgaivinimą, nes juk šitas frm'as jau atsibodęs.

Jei sukurtume naują frm'ą manau, kad tada visi kartu BENDRI pereitume ten. Juk nepaliksim vienos Vaidos čia. O kai ten pereisim, bus nauajs frm'as, būsim nauji veikėjai, manu norėsim veiksmo. Niekas nevaržys kurti santykius tarp veikėjų(nes pvz čia juk Volturė negalės isimylėti Denalio ir už jo ištekėti:DD)

Tai štai kaip aš siūlau atgaivintį visus mūsų narius.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pasiūlymai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 11:41 am

Nu ok.. Aš tau jau pasakiau savo nuomonę per skype ;D
Atgal į viršų Go down
Santiago Volturi
alibi.♥
Santiago Volturi


Nuotaika : Santiagiška
Apie personažą : ..
Alkis : Pasisotinęs
Antroji pusė : nėra,
Veikėjo gyvenvietė : Voltera
Veikėjo veidas : Ian Somerhalder.
Tikras vardas : Agnyt.
Galia : neturi
Pranešimų skaičius : 736
Gimtadienis : 1996-01-20
Prisijungimo data : 2010-11-03
Metai : 28

Pasiūlymai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 11:49 am

Sutinku su Rusne, kad reiktų, kurt nebe twilight forumą. Ir šiaip, manau iš ties reiktų kurt kažką naujo. Bus viskas nauja, ir nauji nariai. ;)
Atgal į viršų Go down
Rozali Heil Kalen
Just adorable
Rozali Heil Kalen


Nuotaika : Laiminga
Apie personažą : Ji yra kaprizinga, valdinga vampyrė siaubingai mylinti Emetą. Labai myli savo įtevius, įsesres ir įbrolius. Ir žinoma labai savo dukterėčia Nesę.
Alkis : Pusiau alkana,pusiau soti.
Antroji pusė : Emetas Kalenas
Veikėjo gyvenvietė : Vašingtonas,Forksas.
Veikėjo veidas : Nikki Reed
Tikras vardas : Aira
Galia : Grožis
Female Pranešimų skaičius : 3688
Gimtadienis : 1998-11-01
Prisijungimo data : 2010-06-24
Metai : 25
Miestas : Panevėžys

Pasiūlymai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 11:51 am

Nemanau,kad Vaida sutiks ;/
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com/profile.forum
Džasperis Heilas
It makes you awesome
Džasperis Heilas


Nuotaika : na... nežinau...
Apie personažą : -
Alkis : nealkanas (turbūt)
Antroji pusė : Alisa :)
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : later
Tikras vardas : Gabija
Galia : manipuliuoja kitų emocijomis
Female Pranešimų skaičius : 1908
Gimtadienis : 1999-05-24
Prisijungimo data : 2010-01-13
Metai : 24
Miestas : Klaipėda

Pasiūlymai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 12:14 pm

O man atrodo, kad reikėtų padaryt taip (aišku po to mane visi iškeiks ;DDD):
Sukurt du forumus. Vienas twilight (manau bus tokių, kurie norės pasilikt.), o kitas tų mistinių būtybių. Bet kad bent kažkas būtų bendro...

Na... Gal supratot..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pasiūlymai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 12:22 pm

Taigi, Agnė su Inga sutinka. ;DD

Rozali, o kodėl ji turi nesutikti? Juk manau, kad ir ji akivaizdžiai mato, kad frm'as miršta. ;D

Esme, Visiškai nesutinku su tavo nuomone/apsiūlimu. Manau, jeigu visi, tai visi.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pasiūlymai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 12:40 pm

Aš tai sutinku už naują forumą ;)
Atgal į viršų Go down
Rozali Heil Kalen
Just adorable
Rozali Heil Kalen


Nuotaika : Laiminga
Apie personažą : Ji yra kaprizinga, valdinga vampyrė siaubingai mylinti Emetą. Labai myli savo įtevius, įsesres ir įbrolius. Ir žinoma labai savo dukterėčia Nesę.
Alkis : Pusiau alkana,pusiau soti.
Antroji pusė : Emetas Kalenas
Veikėjo gyvenvietė : Vašingtonas,Forksas.
Veikėjo veidas : Nikki Reed
Tikras vardas : Aira
Galia : Grožis
Female Pranešimų skaičius : 3688
Gimtadienis : 1998-11-01
Prisijungimo data : 2010-06-24
Metai : 25
Miestas : Panevėžys

Pasiūlymai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 12:47 pm

Nežinau...tiesiog kažką reikia keist,bet vistiek norėčiau twilight foro ;//
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com/profile.forum
Santiago Volturi
alibi.♥
Santiago Volturi


Nuotaika : Santiagiška
Apie personažą : ..
Alkis : Pasisotinęs
Antroji pusė : nėra,
Veikėjo gyvenvietė : Voltera
Veikėjo veidas : Ian Somerhalder.
Tikras vardas : Agnyt.
Galia : neturi
Pranešimų skaičius : 736
Gimtadienis : 1996-01-20
Prisijungimo data : 2010-11-03
Metai : 28

Pasiūlymai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 1:02 pm

Visiem juk tas twilight forumas atsibodęs. Reiktų kažko naujo. Šiaip užsiregistravau čia tik dėl čia esančių žmonių. Ir iš vis manau, kad tas forumas su mistinėm butybėm bus daug įdomesnis, nes galėsim daryt ką nori, ir viskas nebus pagal knygą. ;>>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pasiūlymai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 1:10 pm

Jąą, Pritariu Agnei. ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pasiūlymai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 1:15 pm

Aš esu visiškai už. ;pp
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Pasiūlymai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 2:07 pm

na, sekmės tada jums su tuo nauju forumu.
aš tikrai neiškeliausiu į jį atsižadėdama šito, nes jame tiek daug patyriau, tikrai per daug, kad galėčiau išeit. Čia mano namai, ir tikiu, kad joks kitas forumas nebus TOKS jaukus, kaip šitas. :)
nieko jums nepriekaištauju, gerai, kad kuriat planus, turit idėjų, bet į naują, sukurtą forumą, aš neeisiu ;]
Atgal į viršų Go down
Džasperis Heilas
It makes you awesome
Džasperis Heilas


Nuotaika : na... nežinau...
Apie personažą : -
Alkis : nealkanas (turbūt)
Antroji pusė : Alisa :)
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : later
Tikras vardas : Gabija
Galia : manipuliuoja kitų emocijomis
Female Pranešimų skaičius : 1908
Gimtadienis : 1999-05-24
Prisijungimo data : 2010-01-13
Metai : 24
Miestas : Klaipėda

Pasiūlymai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 2:10 pm

Sulpicia Volturi rašo:
na, sekmės tada jums su tuo nauju forumu.
aš tikrai neiškeliausiu į jį atsižadėdama šito, nes jame tiek daug patyriau, tikrai per daug, kad galėčiau išeit. Čia mano namai, ir tikiu, kad joks kitas forumas nebus TOKS jaukus, kaip šitas. :)
nieko jums nepriekaištauju, gerai, kad kuriat planus, turit idėjų, bet į naują, sukurtą forumą, aš neeisiu ;]
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Pasiūlymai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 2:12 pm

Hah.Vaida nepyks (: tik aš neeisiu ten.aišq bus kiek skaudu uždaryt šį forą,bet juk koks skirtumas jį laikyti jeigu jis ir taip nusibodęs ;]]
Tik pasiilgsiu jūsų (: pasiilgsiu matyti jūsų gražius veidelius,jūsų mielas žinutes ir jūsų tų komplimentų kai ikeli foto.žodž visko aš pasiilgsiu ;D
jaučiu kalu kaip atsisveikinany,bet na ir kas?
Tai va..
Aš ne prieš,bet ten neeisiu.
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Svečias
Svečias




Pasiūlymai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 2:14 pm

Krč. Tada aš varau iš šito frm'o. Bye, bye.

Jei atsiras naujas frm'as, arba šitas per stebuklą taps aktyvus, pasakykit kas nors, būtinai prisijungsiu.
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Pasiūlymai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 2:15 pm

Rusne,dėl manęs neverta bėgt iš frm. juk aš ne viskas ;D
kurkit tą foruma.nieko nenutiks jei tam kitam manęs nebus.
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Svečias
Svečias




Pasiūlymai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 2:19 pm

Jūs patys nesuprantat kad mirštat. Dar kokia puse neveiklių metų ir iš vis niekas nė posto nebeparašys. Aš tik norėjau atgaivinti rpg, tarp mūsų visų pažystamų jau. Juk niekas nenori išsiskirti taip? Tačiau jeigu nenorit išsiskirti, ir turėti frm'ą, kuriame mes ne tik būtumėm kartu, bet ir vaidintumėm RPG.
Atgal į viršų Go down
Džasperis Heilas
It makes you awesome
Džasperis Heilas


Nuotaika : na... nežinau...
Apie personažą : -
Alkis : nealkanas (turbūt)
Antroji pusė : Alisa :)
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : later
Tikras vardas : Gabija
Galia : manipuliuoja kitų emocijomis
Female Pranešimų skaičius : 1908
Gimtadienis : 1999-05-24
Prisijungimo data : 2010-01-13
Metai : 24
Miestas : Klaipėda

Pasiūlymai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 2:20 pm

Rusne, baik. Juk jei keli nesutinka, šimtas kitų sutinka... Tiesiog mums su Erika labai brangus šitas forumas (turbūt...)
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Pasiūlymai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 2:22 pm

nu damn, gi dėl mūsų trijų nereikia nuvilt visų. pamatysi, Rusne, Gabijai patiks stilius, bus jauku, ir ateis. taip su daugeliu bus. :) tai ko jaudintis, nieko neprarasit sukurdami nauja ;)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pasiūlymai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pasiūlymai
Atgal į viršų 
Puslapis 46Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Pasiūlymai...
» Pasiūlymai
» Klausimai/Pasiūlymai
» Klausimai/Pasiūlymai
» Klausimai/pasiūlymai.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: