Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Renesmės kambarys

Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




Renesmės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Renesmės kambarys   Renesmės kambarys Icon_minitimeŠt. 09 11, 2010 12:35 am

Renesmės kambarys 5f58629044f2dd5177b98ac44e9980ed56
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Renesmės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmės kambarys   Renesmės kambarys Icon_minitimeŠt. 09 11, 2010 3:25 pm

Įšokau pro langą ir iškarto nubėgau į drabužinę.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Renesmės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmės kambarys   Renesmės kambarys Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 6:26 pm

Atėjau į kambarį ir atsargiai atsisėdau ant lovos. Sunkiai nurijau seiles ir pažiūrėjau į pilvą. Šone pamačiau mėlynę.
- Kas čia?- išžiopčiojau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Renesmės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmės kambarys   Renesmės kambarys Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 6:28 pm

Išgirdau mamą sakant "Kas čia."
`Eech.. Nūū kokia tu nesupratinga norėjau pasakyt.`
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Renesmės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmės kambarys   Renesmės kambarys Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 6:34 pm

Pajutus, kad nepaaiškinamas karas mano pilve liovėsi atsiguliau į lovą ir pažiūrėjau pro langą. Įdomu, kur tėvai?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Renesmės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmės kambarys   Renesmės kambarys Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 6:51 pm

Pabeldžiau į duris...
-Renesme, tu čia? Gal galėčiau užeiti?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Renesmės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmės kambarys   Renesmės kambarys Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 6:52 pm

- Žinoma,- nutaisiau patenkintą veido išraišką ir pažiūrėjau į duris.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Renesmės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmės kambarys   Renesmės kambarys Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 6:54 pm

Atitariau duris ir prisėdau ant lovos krašto.
-Tau kažkas negerai? Virtuvėje suvalgei kalną maisto, tavęs tokios dar nemačiau...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Renesmės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmės kambarys   Renesmės kambarys Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 6:55 pm

Pajutau kaip šalia pasimuistė sesuo. Oi, juk ir ji čia. Pastūmiau ją tolyn. Išgirdau kažko pernelyg įsitempiančio garsą. Sesers virkštelė vos nenutrūko, bet aš ją timptelėjau arčiau savęs ir tik tada pamačiau, kad virkštelė jai apsisukusi apie kaklą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Renesmės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmės kambarys   Renesmės kambarys Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 6:56 pm

- Na, aš tiesiog alkana buvau,- išraudau. Tuomet pilve pajaučiau kažkokį veiksmą.- Ooooj,- susiėmiau už pilvo.- Seneli, man kažkas darosi pilve...- prikandau lūpą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Renesmės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmės kambarys   Renesmės kambarys Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 7:00 pm

-Jeigu nori galim užeiti į mano kabinetą, o gal užteks vaistų nuo pilvo skausmo?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Renesmės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmės kambarys   Renesmės kambarys Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 7:01 pm

- Gal tik vaistų? Nes aš vos iki kambario nusigavau,- giliai įkvėpiau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Renesmės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmės kambarys   Renesmės kambarys Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 7:06 pm

-Gerai,- ir nudūmiau į savo kabinetą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Renesmės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmės kambarys   Renesmės kambarys Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 7:10 pm

Atnešiau tabletes su vandeniu
-Dabar išgerk jas, po kokio pusvalandžio ateisiu vėl, jeigu nebus geriau nunešiu tave į savo kabinetą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Renesmės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmės kambarys   Renesmės kambarys Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 7:11 pm

- Ačiū, seneli,- nusišypsojau ir paėmusi tabletę nurijau ir užgėriau vandeniu.
"Neapvilkit manęs, vaistai."- sumąsčiau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Renesmės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmės kambarys   Renesmės kambarys Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 7:12 pm

Išėjau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Renesmės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmės kambarys   Renesmės kambarys Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 7:15 pm

Išlydėjau senelį akimis ir palindau po šilta anklode. Visa nusikamavusi greitai užmigau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Renesmės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmės kambarys   Renesmės kambarys Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 7:18 pm

Jaučiau kaip mama apmirė. Supratau, kad ji miega. Apsisukau, kad galėčiau irgi numigti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Renesmės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmės kambarys   Renesmės kambarys Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 7:20 pm

Vėl pajutusi šiokį tokį sujudimą pilve pažiūrėjau į jį.
- Aš ne nėščia...- pati sau pasakiau per miegus ir tada nugrimzdau į gilų sapną.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Renesmės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmės kambarys   Renesmės kambarys Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 7:23 pm

Dar kiek pasimuisčiau ir užmigau.
Sapnavau, kaip vaikštau žemę, ten daug žmonių. Aplink daug gamtos ir gyvybės.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Renesmės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmės kambarys   Renesmės kambarys Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 7:48 pm

Atidariau duris ir žvilgtelėjau. Renesmė miegojo, tada tyliai uždariau duris.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Renesmės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmės kambarys   Renesmės kambarys Icon_minitimePir. 09 13, 2010 3:38 pm

Lėtai pramerkiau akis. Atsiklojusi akys nukrypo prie pilvo. Jis buvo kažkoks išsipūtęs.
- Nu šaunu, Nese, dabar laikysis dietos,- susiraukiau ir atsistojusi paėmiau šukas ir ėmiau šukuotis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Renesmės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmės kambarys   Renesmės kambarys Icon_minitimeAntr. 09 14, 2010 7:04 pm

Neramiai sujudėjau. Pabudau. Šalia pasimuistė sesutė. Nėmėgau, kad ji šalia. Tai aš turiu būti pagrindinis. Kartais man norisi, kad jos nebūtų. Pasisukau, kad būtų patogiau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Renesmės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmės kambarys   Renesmės kambarys Icon_minitimeAntr. 09 14, 2010 7:27 pm

Baigusi šukuotis atsistojau ir nuėjau į kiemą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Renesmės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmės kambarys   Renesmės kambarys Icon_minitimeAntr. 09 14, 2010 7:58 pm

Atidariau duris ir kamaryje Nesės nebuvo.
"Turbūt jai geriau kad kažkur išėjo"
Ir nulipau žemyn į svetainę.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Renesmės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renesmės kambarys   Renesmės kambarys Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Renesmės kambarys
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Renesmės kambarys
» Renesmės kambarys
» Renesmės skudurėliai.
» Renesmės susisiekimo priemonė.
» Kambarys Nr.3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: