Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Who cares when I feel sad?

Go down 
5 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




Who cares when I feel sad? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Who cares when I feel sad?   Who cares when I feel sad? Icon_minitimeŠt. 09 04, 2010 10:47 am

2010.09.04

Hey ya, ma guardian of secrets.

Šiandien aš pikta. Jei ne Erika su savo nesąmonėm, tai išvis išsikraustyčiau iš proto. Mano galva prikimšta įvairių klausimų.
Kodėl kekšėm sekasi? Visi berniukai jų nori. Kodėl niekas nežiūri į paprastas mergaites? Nes jos neduos jiems, tai ko jie trokšta. Gerai, kalba pasisuko apie marozus. O kur stiliovi berniukai? Užimti. Visi. Arba vyresni ir į mažesnes nežiūri. Dahh, o su bendraamžiais prasidėti neapsimoka. Jie nesubrendę. O ką jau kalbėti apie jaunesnius!
Aww, visuomet galvojau, kad man nereikia berniuko, bet klydau. Visgi norisi. Bet aišku, tik dabar taip galvoju. Mano nuomonė apie vaikinus keičiasi kas dešimt minučių. Meluoju. Bet kaip sakoma 'Ateis laikas, bus ir vaikas', tad dėlto nepergyvenu. Bet vistiek.. Erzina mane tos kekšės. Ką jos turi? Tobulą figūrą? Nee. Įsivaizduoja esančios miss pasaulis.. Fjek. Negaliu jų pakęsti. Naujojoje Akmenėje jų per daug.. ir išvis. kabinėjasi visokie kaimiai. Iš Sablauskių. Na ir gerai padariau, kad pasakiau tam Dovydui, ką apie jį galvoju. Dienorašti, geriau jau bet koks marozas, bet ne jis. Atsiprašau, kad esu tokia bjauri, bet tokia toji tiesa ir jos nieks nepakeis.
Taigi, iki pasimatymo. Pažadu, kitą kartą ateisiu su puikiomis žiniomis ir neapkrausiu Tavęs savo problemomis.

Myliu, Erika.


Paskutinį kartą redagavo Athenodora Volturi., Kv. 12 02, 2010 6:09 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Who cares when I feel sad? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Who cares when I feel sad?   Who cares when I feel sad? Icon_minitimeŠt. 09 04, 2010 10:49 am

Citata :
Jei ne Erika su savo nesąmonėm, tai išvis išsikraustyčiau iš proto
(rofl) (rofl)
KEKŠĖS KNISA.
" Aš patinku tam, dar tam ir tam, o man patinka tik Jis.. negaliu pasirinkti vieno, nes turiu daug.. bučiavomės tiek, kad pamėlynavo lūpa" ir panašiai (rofl)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Who cares when I feel sad? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Who cares when I feel sad?   Who cares when I feel sad? Icon_minitimeŠt. 09 04, 2010 10:56 am

Erika, eisim mes jų nukalt.. Aš tau sakau. Samariškai.. Su benzo pjūklu.
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Who cares when I feel sad? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Who cares when I feel sad?   Who cares when I feel sad? Icon_minitimeŠt. 09 04, 2010 10:57 am

wish us good luck
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Who cares when I feel sad? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Who cares when I feel sad?   Who cares when I feel sad? Icon_minitimeŠt. 09 04, 2010 10:58 am

Taip, nes mums to reikia..
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Who cares when I feel sad? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Who cares when I feel sad?   Who cares when I feel sad? Icon_minitimeŠt. 09 04, 2010 12:12 pm

Žinai,dažnai irgi savęs paklausiu,kodėl tos kekšės gauna viską ko nori..??taip nesąžiinga..
O apie berniukus,tai iš ties...anksčiau irgi negalvojau apie tai,bet dabar kai suprantu,kaip būtų gera turėti šalia žmogų kuris tave suprastų,sušildytų ir tiesiog būtų šalia,taip norisi jų...deja...žinok Vilniuj tas pats...jei spėji kokį sexių nusižiūrėti,prie jo prilimpa merga ir supranti,jog paną jis jau turi...kažkaip iš ties užknisa kai lenda mažiukai ar bendraamžiai...norisi vyresnių,bet tokie visi normalūs-užimti...o gaila..;xx
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Who cares when I feel sad? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Who cares when I feel sad?   Who cares when I feel sad? Icon_minitimeŠt. 09 04, 2010 1:25 pm

Būtent. Tai žiauriai knisa.. Bet ką padarysi. Bus dar tų vaikinų. Gal.
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Who cares when I feel sad? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Who cares when I feel sad?   Who cares when I feel sad? Icon_minitimeŠt. 09 04, 2010 1:31 pm

Tu labai graži,aišku,kad bus..;}}*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Who cares when I feel sad? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Who cares when I feel sad?   Who cares when I feel sad? Icon_minitimeŠt. 09 04, 2010 1:33 pm

Graži tik nuotraukose. ;>>*
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Who cares when I feel sad? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Who cares when I feel sad?   Who cares when I feel sad? Icon_minitimeŠt. 09 04, 2010 1:39 pm

netiesa ir nesiginčyk...visos yra savaip gražios,o tu turi labai gražius veido bruožus,šypseną ir tobulą fogurą...;}}*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Who cares when I feel sad? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Who cares when I feel sad?   Who cares when I feel sad? Icon_minitimeŠt. 09 04, 2010 1:51 pm

Mano figūra nėra tobula. ;>>*
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Who cares when I feel sad? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Who cares when I feel sad?   Who cares when I feel sad? Icon_minitimeŠt. 09 04, 2010 1:56 pm

mano irgi,bet žinok yra tokių kuriems tu tikrai patinki,bet tu nė nenumanai.aš sakau rimtai.
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Svečias
Svečias




Who cares when I feel sad? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Who cares when I feel sad?   Who cares when I feel sad? Icon_minitimeŠt. 09 04, 2010 2:01 pm

Patinku? Marozams. Tokiems kaip tas Dovydas.. Bet aii, ką čia kalbu. Gal rimtai patinku. Tai ko nebendrauja?? Aii, gal kada nors įsidrąsins.
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Who cares when I feel sad? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Who cares when I feel sad?   Who cares when I feel sad? Icon_minitimeŠt. 09 04, 2010 2:15 pm

Juk žinai kokei būna vaikinai kai įsimyli...
drovūs,nekalbūs ir visaip kvailai mėginantys patrakti dėmesį...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Who cares when I feel sad? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Who cares when I feel sad?   Who cares when I feel sad? Icon_minitimeŠt. 09 04, 2010 2:25 pm

Taigi, nėra ko nerimauti. ;>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Who cares when I feel sad? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Who cares when I feel sad?   Who cares when I feel sad? Icon_minitimePir. 09 06, 2010 2:42 pm

Ei,nevarikit ant tokių kaip aš.Galiu jum pasakit kodėl ''kekšės'' bernam patinka.Nes jos aiškiai parodo,kad jom patinka bernai,ir nesielgia kaip mažės ,pvz kai bernas užkalbina nesako: eik u nx.Ir žinokit.Jos ne kekšės,jos tik apsirengusios kaip jum nepatinka.Pvz: galit vadint mane kekše,bet vilniuj esu turėjus apie 5 bx,neskaičiuoju ne iš vilniaus.Kasdien mane kažkas užkalbina ir pan.Aišku būna ir nemalonumų pvz kaip šiandien: kažkoks nepažįstamas dešimtokas pagriebė man už šiknos.Bet žinot daugelio jų jūs,net nepažįstat./
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Who cares when I feel sad? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Who cares when I feel sad?   Who cares when I feel sad? Icon_minitimePir. 09 06, 2010 6:33 pm

ne rūbuose esmė, norberta.
jei jau akivaizdžiai siūlos bernui, žvilgsnis sako "duosiu ko tik nori", ar tai ne kekšiška?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Who cares when I feel sad? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Who cares when I feel sad?   Who cares when I feel sad? Icon_minitimeAntr. 09 07, 2010 2:31 pm

nebūtinai ko tik nori,o truputį ko nori (sun)
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Who cares when I feel sad? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Who cares when I feel sad?   Who cares when I feel sad? Icon_minitimeTr. 09 08, 2010 3:31 pm

ne visiems suprast ;>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Who cares when I feel sad? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Who cares when I feel sad?   Who cares when I feel sad? Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 9:29 pm

I'm so happy now. I'm in love. And I'm so stupid..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Who cares when I feel sad? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Who cares when I feel sad?   Who cares when I feel sad? Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 10:34 pm

oūū.kas tas laimingasis? ^^
Atgal į viršų Go down
Santiago Volturi
alibi.♥
Santiago Volturi


Nuotaika : Santiagiška
Apie personažą : ..
Alkis : Pasisotinęs
Antroji pusė : nėra,
Veikėjo gyvenvietė : Voltera
Veikėjo veidas : Ian Somerhalder.
Tikras vardas : Agnyt.
Galia : neturi
Pranešimų skaičius : 736
Gimtadienis : 1996-01-20
Prisijungimo data : 2010-11-03
Metai : 28

Who cares when I feel sad? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Who cares when I feel sad?   Who cares when I feel sad? Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 10:43 pm

Tikraai, kas? ;o išdavei mane? ;o
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Who cares when I feel sad? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Who cares when I feel sad?   Who cares when I feel sad? Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 10:20 am

Oh, yeah, Erika......
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Who cares when I feel sad? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Who cares when I feel sad?   Who cares when I feel sad? Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 12:52 pm

visi įsimyli...būtent dabar,vaje vaje..
Nu tai jei jau pasakei "a" dabar sakyk "b"..
Kas jis..??;DD*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Who cares when I feel sad? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Who cares when I feel sad?   Who cares when I feel sad? Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 1:03 pm

nebesvaikit, nė vienos neišdaviau. Čia tik kažkas mano akis pagrobė, o širdis priklauso Jums! Ir išvis, jis niekad nebus mano, nes jis negyvena ten, kur aš. Pasakysiu tik tiek: Faustas.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Who cares when I feel sad? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Who cares when I feel sad?   Who cares when I feel sad? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Who cares when I feel sad?
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» I woke up and I feel like shit!

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: