Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Alisos*/

Go down 
+2
Heidi Volturi.
Sulpicia Volturi
6 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




Alisos*/ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Alisos*/   Alisos*/ Icon_minitimeSk. 08 08, 2010 11:51 pm


Alisos*/ 1000279i

Alisos*/ 1000374p

Alisos*/ 1000456d
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Alisos*/ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alisos*/   Alisos*/ Icon_minitimePir. 08 09, 2010 12:07 am

kaip fotografė-mėgėja galiu pakomentuot tavo nuotraukas..?
Pirmoji graži, bet nesupratau kas joje. tikriausiai ir neturėjau ;pp
Antra man laaabai patiko, tik gal būčiau ją apkarpius.
trečioji - pasaka. bet būčiau palikus tik medžius, namą, eglutes ir tvorą nukirpus (;
bet čia tik mano nuomonė.
gražūs darbai*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Alisos*/ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alisos*/   Alisos*/ Icon_minitimePir. 08 09, 2010 12:48 am

Na, o mano kaip fotografės mėgėjos komentarai tokie:
1. Tik po penkių minučių, kai jau pradėjo atsibosti kraipyti galvą, bandant suvokti kas čia, supratau ką fotkinai. Tos gėlės labai tamsiam fone. Gal reikėjo apšviesint labiau. Na blykste uždėt arba per kompą efektu pataisyt..
2. Tobula.
3. Gražu labai. Priminė man žiemą Maskvoje. Aš tik būčiau nukirpus tą tvorą prei eglučių, o namo kampą ir visa kita palikus.


Na bet gali didelio dėmesio į mano sapaliones nekreipt dėmesio. Tiesiog sakau ką manau. ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Alisos*/ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alisos*/   Alisos*/ Icon_minitimePir. 08 09, 2010 10:57 am

Na o aš irgi pakomentuosiu ;DD

1. Na, aš iš kart supratau, kad ten gėlės, ens pas amne irgi tokios kambary yra ;DD Man patiko šita ;}
2. Labai miela, pavyko gerai pagaut ;}
3. Pasaka, tik taipogi būčiau pakirpus kiek ;}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Alisos*/ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alisos*/   Alisos*/ Icon_minitimePir. 08 09, 2010 3:25 pm

Emetas Kalenas rašo:
Na o aš irgi pakomentuosiu ;DD

1. Na, aš iš kart supratau, kad ten gėlės, ens pas amne irgi tokios kambary yra ;DD Man patiko šita ;}

Dienos metu iškarto pamačiau, kad ten jos ;DD
Naktį tai blogai matosi ;DDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Alisos*/ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alisos*/   Alisos*/ Icon_minitimePir. 08 09, 2010 8:42 pm

Ačiū visoms už komentarus. aš taip jų laukiau, ir net nežinojau ko tikėtis.
Šios foto tikrai tik megėjiškos, bet gal kada tai ir patobulėsiu, labai labai toli ateityje.

Eriką nelabai supratau kokį kirpimą turėjai galvoje dėl antros foto? ačiū.
Inga, būtinai kreipsiu dėmesį į tavo sapaliones xDD jos man labai svarbios. ačiū.
Sandra, danke.
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Alisos*/ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alisos*/   Alisos*/ Icon_minitimeAntr. 08 10, 2010 1:54 pm

kitokį kirpimą būčiau padarius, gal tuos fejerverkus šone, kad jie didesni ir ryškesni atrodytų (;
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Alisos*/ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alisos*/   Alisos*/ Icon_minitimeAntr. 08 10, 2010 1:56 pm

Nu atrodo pagavau mintį.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Alisos*/ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alisos*/   Alisos*/ Icon_minitimeAntr. 08 10, 2010 2:04 pm

Čia labai seniai (06.08) fotografavau dangų. Bet šios foto mano koreguotos. Uždėjau ryškesnį kontrastą.
Alisos*/ 1000741u

Alisos*/ 1000742j

Na ir dar viena iš Naujųjų metų fejeverkų. Taip pat koreguota.
Alisos*/ 1000380
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Alisos*/ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alisos*/   Alisos*/ Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 4:25 pm

ta pirma labai graži.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Alisos*/ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alisos*/   Alisos*/ Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 5:12 pm

Dangus LABAI gražus,o fejerverkai gražūs bet kur buvo pirmos foto ten fejerverkai gražesni.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Alisos*/ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alisos*/   Alisos*/ Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 6:07 pm

Ugnyt ačiū, bet norėčiau ir kritikos.
Inga - danke.
Atgal į viršų Go down
Džasperis Heilas
It makes you awesome
Džasperis Heilas


Nuotaika : na... nežinau...
Apie personažą : -
Alkis : nealkanas (turbūt)
Antroji pusė : Alisa :)
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : later
Tikras vardas : Gabija
Galia : manipuliuoja kitų emocijomis
Female Pranešimų skaičius : 1908
Gimtadienis : 1999-05-24
Prisijungimo data : 2010-01-13
Metai : 24
Miestas : Klaipėda

Alisos*/ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alisos*/   Alisos*/ Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 6:19 pm

Foto nuostabios. Tiesiog be komentarų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Alisos*/ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alisos*/   Alisos*/ Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 6:59 pm


Gabi - netikiu. Bet ačiū.
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Alisos*/ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alisos*/   Alisos*/ Icon_minitimeKv. 08 12, 2010 4:01 pm

Gal ir mano nuomonę perskaitysi...tad aš pamėginsiu pasakyti viską ką manau...;}}
nuo pradžių...
1...iškart supratau,kad čia gėlė...man patiko,kad pasirinkai fotografuoti be blykstės ir palikti ją tamsoje...jei neklystų,tai čia sujungtos tris pht..?? tai vat..nelabai patiko kas ten buvo balta apačioje...šiaip pati kairiausia(žiūrint į kompą) man labiausiai patiko...
2...tokai visai miela,bet reikėjo kažkaip jau apskaičiuoti...kad fejerverkas būtų per vidury,arba šone...arba tiesiog reikėjo nukirpti..;}}
3...wow...ši labai sužavėjo,bet paskui kai aš į ją spoksojau,man užkibo kairiam šone kažkokie vamzdžiai...nekaip jie man žiūrisi...
4...pradžioj kai pasižiūri apanki...per ryšku...bet kai labiau įsižiūri..man patinka...tik būčiau viršų nukirpusi ten kur tas didelis tarpas tarp saulės ir debesų...
5...per juodas tas debesis...nežinau ką dar pasakyti...;DD
6...kažkaip taip pasižiūri ir ji blankoka atrodo,ta juoda,tokia išblukusi...šiaip man tie raudoni "pumpurėliai" patikti...;DDD*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Alisos*/ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alisos*/   Alisos*/ Icon_minitimeKv. 08 12, 2010 4:35 pm

Agnyčiuk: ačiū už komentarus, aš sužavėta kaip tu sugebi taip foto komentuot. Norėčiau to paties mokėt.
1. Taip čia trys foto sujungtos.
2. Na su fejeverkais labai sunku nustatyt objektyvą, kadangi jie nestovi vietoje ir nelaukia kol nufotografuosi ;DD Man gal iš 20 foto tik dvi gavos.
3. Kaimynų džiovykla tie vamzdžiai ;p
4. Įsidėmėsiu.
5. aišku ;DD
6. ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Alisos*/ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alisos*/   Alisos*/ Icon_minitimeTr. 08 18, 2010 10:40 pm

Net neįsivaizduoju, ką aš čia mėginau padaryti ;DD

Alisos*/ 129808725453351tile
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Alisos*/ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alisos*/   Alisos*/ Icon_minitimeKv. 08 19, 2010 8:59 am

Na.. Nuotraukos man nelabai.
Kažkaip per ryškiai ir susilieja.. Pas mane irgi keli darbai tokie, tai ištryniau. :D

Avatarai a kas ten tokio man patiko. Tik jie labai niurūs atrodo. Kodėl? Alisos*/ 799510
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Alisos*/ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alisos*/   Alisos*/ Icon_minitimeKv. 08 19, 2010 12:12 pm

kokie faini.. ;]
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Alisos*/ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alisos*/   Alisos*/ Icon_minitimeKv. 08 19, 2010 1:32 pm

o aš žinau ką tu čia mėginai padaryt.;pp
avus.šiaip gražūs iš ties.patinka foto.tik kai darai,daryk,kad neišsitampytų ar nesusispaustų vaizdas.;}
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Alisos*/ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alisos*/   Alisos*/ Icon_minitimeKv. 08 19, 2010 3:19 pm

Eh Brigitėle...komentuoti po vieną ar bendrai pasakyti..??;DD
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Alisos*/ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alisos*/   Alisos*/ Icon_minitimeKv. 08 19, 2010 6:25 pm

nedaryk už apvalintų kampų..arba bent jau aš tokius matau..
čia pirmas kartas?jei taip tai visai normalūs
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Svečias
Svečias




Alisos*/ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alisos*/   Alisos*/ Icon_minitimeKv. 08 19, 2010 7:32 pm

Man patiko ;}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Alisos*/ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alisos*/   Alisos*/ Icon_minitimeKv. 08 19, 2010 8:21 pm

Inga - nuotraukos todėl, kad nesu fotografė, tad kažko stebuklingo pas mane neverta tikėtis Alisos*/ 66882 Avai. Niūrus? Na net nežinau, ką pasakyti, man tiesiog patinka tokie paveiksliukai. Ačiū.*
Erika - Danke.*
Ugne - taip avai ;p bet nors ir aiškino vis tiek nesusigaudau, kaip jų neištampyti ar nesuspausti :((((
Agnyčiuk - o jeigu abiem atvejais. nebus per sunku Alisos*/ 66882 .*
Vaida - taip tikrai yra užapvalinti kampai, teisingai matai :p taip pirmas per photoscape. Ačiū labai.*
Sandra. dėkavoju.*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Alisos*/ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alisos*/   Alisos*/ Icon_minitimeKv. 08 19, 2010 10:10 pm

Man taip pat patiko.;p
Bet yra ir tokių, kurie nelabai pavykę, bet, žinoma, nevisada viskas gaunasi.;>>
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Alisos*/ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alisos*/   Alisos*/ Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Alisos*/
Atgal į viršų 
Puslapis 15Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Alisos drabužinė
» Alisos telefonas
» Alisos ir Džiasperio kambarys
» Alisos ir Džasperio kambarys
» Kalen Alisos phone

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: