Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Karlailo kabinetas

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




Karlailo kabinetas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karlailo kabinetas   Karlailo kabinetas - Page 5 Icon_minitimeAntr. 08 10, 2010 9:07 pm

- Aš ištversiu.- pasakiau ramindamas ją. Buvo taip skaudu žiūrėti, kaip ji beviltiškai bando padėti.- Juk ir nenugalimąjam grizliui kažkada turi nepasisekti.- pabandžiau pajuokauti.
- Nežinau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Karlailo kabinetas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karlailo kabinetas   Karlailo kabinetas - Page 5 Icon_minitimeAntr. 08 10, 2010 9:21 pm

- Ne niekur neisiu - ištariau - būsiu su tavimi. Nenoriu tavęs vieno palikt.
Atsisėdau šalia Emeto, nenuleisdama įdėmaus žvilgnio nuo jo./
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Karlailo kabinetas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karlailo kabinetas   Karlailo kabinetas - Page 5 Icon_minitimeAntr. 08 10, 2010 9:24 pm

Patraukiau pirštus nuo galvos ir pasukau galvą į ją.
- Na, jei jau taip sėdėsim ir lauksim kažko tai, papasakok man kas čia dedasi su Belsita ir Džiazu, nes aš nieko nežinau ir nesuprantu, žinoma, jei tai tavęs neskaudins.- pridūriau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Karlailo kabinetas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karlailo kabinetas   Karlailo kabinetas - Page 5 Icon_minitimeAntr. 08 10, 2010 9:30 pm

- Na gerai - Nusileidau - bet nenorėčiau tavęs varginti.
- Kai aš išvykau į Denalį, pas seserys, Džiasperis ir Bella pradėjo praleist daug laiko kartu. Edvardas tuo metu buvo užsiėmęs ir gal apleidęs Belą, net nežinau. Bet ji ir mano vyrelis labai suartėjo ir miške pasibučiavo. Rimtai pasibučiavo. Edvardas išgirdo viską kas tuo metu sukos jų galvoje ir juk žinai, tai ji įskaudino, kaip ir mane. Bet aš jau buvau, kažkam tokio pasiruošus, nes prieš pusę metų mačiau viziją, kurioje nebenešioju savo vestuvių ir sužadėtuvių žiedų. Kaip matai tai išsipildė. Edvardui labai skaudu, juk Bela ir Nesė jam visas pasaulis. Visa visata.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Karlailo kabinetas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karlailo kabinetas   Karlailo kabinetas - Page 5 Icon_minitimeAntr. 08 10, 2010 9:33 pm

- Ooo..- nutęsiau.- Dabar man aišku, kodėl abu vaikštot tokie prislėgti. Anų dviejų nekaltinsiu, ne ne man skirta, kai pats kažkada taip pat elgiausi su Rozalli. Bet jie blogai padarė..- nutęsiau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Karlailo kabinetas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karlailo kabinetas   Karlailo kabinetas - Page 5 Icon_minitimeAntr. 08 10, 2010 9:36 pm

- Tikriausiai nežinau - pasakiau gužtelėdama pečiais - Džasperis manęs vengia.
- Tu su Rozali - ištariau tik dabar įsisamonindama pirmąją jo sakinio dalį - Kada tai buvo?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Karlailo kabinetas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karlailo kabinetas   Karlailo kabinetas - Page 5 Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 8:21 am

- Nieko keisto, kad vengia.- logiškai pasakiau.- manau, kad jis jaučiasi kaltas, bet nežino ką daryti...- atsidusau.- Aš ir Rozali... Nors praėjo jau daugybė metų, nenoriu apie tai kalbėti, tada buvau kvailas. Kaltė mane vis dar slegia, kai matau, kaip jai manęs reikia.- galva ėmė tvinksėti kaip pasiutusi ir neišlaikęs sudejavau, tačiau tęsiau, nekreipdamas dėmesio į mane į gabalus plėšantį skausmą.- Bet kokiu atveju suklysti gali kiekvienas... Manau, kad tiesiog reikia pamiršti tai kas buvo ir tiesiog pabandyti tęsti buvusį gyvenimą, nes jei vieni kitus kaltinsim, jei vieni kitų nekęsim... Mūsų šeima subyrės...- užbaigiau jau nebepajėgtamas kalbėti ir vėl užspaudžiau smilkinius. Galvoje keliavo vaizdiniai. Byrančios mūsų šeimos vaizdai.
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Karlailo kabinetas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karlailo kabinetas   Karlailo kabinetas - Page 5 Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 12:29 pm

įvaro į kambarį visas persimainęs.
- ar viskas jau gerai?
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Karlailo kabinetas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karlailo kabinetas   Karlailo kabinetas - Page 5 Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 1:53 pm

įėjo taip tyliai ,kad niekas tikrai neišgirdo.stovi ten kampe prie durų.
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Rozali Heil Kalen
Just adorable
Rozali Heil Kalen


Nuotaika : Laiminga
Apie personažą : Ji yra kaprizinga, valdinga vampyrė siaubingai mylinti Emetą. Labai myli savo įtevius, įsesres ir įbrolius. Ir žinoma labai savo dukterėčia Nesę.
Alkis : Pusiau alkana,pusiau soti.
Antroji pusė : Emetas Kalenas
Veikėjo gyvenvietė : Vašingtonas,Forksas.
Veikėjo veidas : Nikki Reed
Tikras vardas : Aira
Galia : Grožis
Female Pranešimų skaičius : 3688
Gimtadienis : 1998-11-01
Prisijungimo data : 2010-06-24
Metai : 25
Miestas : Panevėžys

Karlailo kabinetas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karlailo kabinetas   Karlailo kabinetas - Page 5 Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 3:17 pm

-Emetai...pritariu tau,aš tikrai nenoriu,kad mūsų šeima subyrėtu.-Aš grįžau iš keliones ir dabar nieko nesusigaudau kažkas nutiko Rozei? 😢
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com/profile.forum
Svečias
Svečias




Karlailo kabinetas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karlailo kabinetas   Karlailo kabinetas - Page 5 Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 5:46 pm

- Broliuk leisk, kad tave apžiūrėtų Edvardas - ištariau pamačius, kad Emetui skauda - apie šeimos reikalus pakalbėsime kai tau bus geriau.
- Edvardai nestovėk taip - užsipuoliau jį - nejau nematai, kad reikia kažką daryti?
- Bela, Karlailai - pasisveikinau ir greit nusukau akys į Emetą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Karlailo kabinetas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karlailo kabinetas   Karlailo kabinetas - Page 5 Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 5:54 pm

- Manęs nereikia apžiūrėti.- tvirtai pasakiau ir atsistojau. Žengiau žingsnį į priekį, tačiau sukniubau ant stalo. Rodės, kad galva tuoj sprogs.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Karlailo kabinetas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karlailo kabinetas   Karlailo kabinetas - Page 5 Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 5:58 pm

- Emetai, na ką išdarinėji - ištariau jausdamasi kaip akla. Priskriejau prie jo - eik sėskis, aš tau padėsiu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Karlailo kabinetas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karlailo kabinetas   Karlailo kabinetas - Page 5 Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 7:25 pm

- Nereikia.- ginčijaus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Karlailo kabinetas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karlailo kabinetas   Karlailo kabinetas - Page 5 Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 7:33 pm

- Nustok vaidinti stipriausia vampyrą - ištariau pyktai ir padedama jo nuvedžiau prie kėdės.
- O jūs gražuoliukai, dar ilgai spoksosit nieko neveikdami - ištariau šaltu balsu pasižiūrėdama į trijulę, kambario vidurį.
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Karlailo kabinetas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karlailo kabinetas   Karlailo kabinetas - Page 5 Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 8:37 pm

-kas jam?-pakraupusi žiūrėjau į Metą.
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Svečias
Svečias




Karlailo kabinetas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karlailo kabinetas   Karlailo kabinetas - Page 5 Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 8:41 pm

-Nieko man nėra.- pasakiau Belai.
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Karlailo kabinetas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karlailo kabinetas   Karlailo kabinetas - Page 5 Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 8:48 pm

-jei nieko nebūtų normaliai vaikščiotum ir neklupinėtum prie stalo.
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Svečias
Svečias




Karlailo kabinetas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karlailo kabinetas   Karlailo kabinetas - Page 5 Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 8:56 pm

- Pagirios.- nevykusiai juokavau.- Ne, Bels, nesijaudink, man viskas gerai, tai tik galvos skausmas.- ir vėl susopo galvą. Skausmas vis stiprėjo, nors tai jau rodės nebeįmanoma.
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Karlailo kabinetas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karlailo kabinetas   Karlailo kabinetas - Page 5 Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 9:25 pm

- Alisa, nerėk ant manęs, - suurzgė sesers pusėn prieidamas prie Emeto. stebi jį, kaip galima stebėt vampyrą: pulso nėra, širdis neplaka, spaudimo užčiuopt neįmanoma, viena išeitis - mažai kraujo.
- Jam gali reikėti žmogaus... - tyliai sušnabždėjo
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Karlailo kabinetas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karlailo kabinetas   Karlailo kabinetas - Page 5 Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 9:37 pm

- Kodėl būtent jo? - paklausiau neramiai - Kas bus jei negaus? Edvardai gal gali aiškiau, visiškai nieko nesuprantu - pasakiau šaltu balsu stebėdama Emeto pastangas apsimetant, kad jis visiškai sveikas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Karlailo kabinetas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karlailo kabinetas   Karlailo kabinetas - Page 5 Icon_minitimeKv. 08 12, 2010 7:38 am

Sušnairavau į Alisą. Pasisukau į Edvardą. "Edai, man nieko nėra, juk ir man gali skaudėti galvą, na ir kas kad stipriai? Aš tik nepratęs."- pagalvojau.
- Alisa, nežiūrėk į mane taip.- nepatenkintas suniurzgiau.- Edvardai, aš nenoriu gerti žmogaus kraujo. NE-NO-RIU. Nenoriu, kad tiek metų dėtos pastangos nueitų veltui. Beje, aš sotus. Gal geriau paaiškink ką reiškia tie mano galvoje kylantys vaizdiniai?- paklausiau.
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Karlailo kabinetas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karlailo kabinetas   Karlailo kabinetas - Page 5 Icon_minitimeKv. 08 12, 2010 8:26 am

- vaizdiniai? kokie vaizdiniai?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Karlailo kabinetas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karlailo kabinetas   Karlailo kabinetas - Page 5 Icon_minitimeKv. 08 12, 2010 8:31 am

- Kai tik į galvą sugrįžta skausmas, pamatau kažkokius kaip ir atvaizdus. Matau visų kaip nuotraukas... Dabar ateina byrančios šeimos vaizdiniai.- pasakaiu ir pažiūrėjau į Edą. Galvojau, kad jam rodos, kad baigiu išprotėti.- bet tai juk nieko nereiškia.
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Cigarettes and coffee.♥
Sulpicia Volturi


Nuotaika : piss off.
Apie personažą : pikta, šaltakraujė žudikė. Niekada neišduos savo klano, savo įsitikinimų. Kai S pikta - saugokitės. kadangi ji pikta nuolat, geriau neikit artyn. Deja, į jos blogį mažai kas reaguoja, nes mergina super žavi ir traukia dažno akį :)
Alkis : visada alkana. beveik.
Antroji pusė : aro
Veikėjo gyvenvietė : italy
Veikėjo veidas : lively
Tikras vardas : eri(ka?)
Galia : veidrodinis atspindys
Female Pranešimų skaičius : 5954
Gimtadienis : 1995-10-27
Prisijungimo data : 2010-03-21
Metai : 28
Miestas : N.A

Karlailo kabinetas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karlailo kabinetas   Karlailo kabinetas - Page 5 Icon_minitimeKv. 08 12, 2010 8:34 am

Žiūr į Emetą, nieko nesupranta. Mąsto kelias sekundes.
- Galbūt tai dėl streso, kurį šeima patiria NUOLAT, - pabrėžė paskutinį žodį, - niekada nemaniau, kad stresas būdingas ir vampyrams, - dar labiau susimąsto, - reikėtų pakalbėti su Karlailu..
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Karlailo kabinetas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karlailo kabinetas   Karlailo kabinetas - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Karlailo kabinetas
Atgal į viršų 
Puslapis 510Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Karlailo kabinetas
» Karlailo kabinetas
» Karlailo kabinetas
» Karlailo ;D
» Aro kabinetas.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: