Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Crush crush crush

Go down 
+5
Džasperis Heilas
Tania Denali
Heidi Volturi.
Lorena Melori
Sulpicia Volturi
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Crush crush crush - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Crush crush crush   Crush crush crush - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 03, 2010 9:16 pm

Nes tai lengviausias būūdas. ;DD
Atgal į viršų Go down
Heidi Volturi.
alibi.♥
Heidi Volturi.


Nuotaika : vis besikeičianti.
Apie personažą : Heidi iš šono atrodo miela, draugiška. Taip, ji moka tokia būti, bet kartais gali parodyti ir savo blogąsias savybes. ji nėra iš tų 'nuolaidžiųjų' ir jei supyksta, tai ilgam. Taip ogi ją labai sunku perkalbėti nebent tai daro gražus vaikinukas. Taigi. Gražuoliams ji negali atsispirti, na neveltui jos galia viliojimas. ;>
Alkis : alkana.
Veikėjo gyvenvietė : voltera.
Veikėjo veidas : LMeester.
Tikras vardas : ugnė.
Galia : viliojimas.
Female Pranešimų skaičius : 4156
Prisijungimo data : 2009-12-27
Miestas : Linksmakalnis. (rofl)

Crush crush crush - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Crush crush crush   Crush crush crush - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 03, 2010 9:24 pm

Gražu kaaaip. : oo
Tik galėtų būt šiek tiek didesnis, nes dydis labiau į sigo neša.nu ir tekstūra spalvota, bet kaip pirmas gražus. ;]
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Crush crush crush - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Crush crush crush   Crush crush crush - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 03, 2010 9:26 pm

Nu ačiū ačiū.. Labiausiai bijojau tavo sms skaityti. Galvojau, nužudysi mane.. Bet nieko baisaus nepasakei. ;DD Tfiuu.. ;D*
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Crush crush crush - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Crush crush crush   Crush crush crush - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 03, 2010 9:35 pm

Wow...man žiauriai patiko...o.o
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Crush crush crush - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Crush crush crush   Crush crush crush - Page 3 Icon_minitimeŠt. 07 03, 2010 9:38 pm

Aš apakus. ;D Ačiū.;*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Crush crush crush - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Crush crush crush   Crush crush crush - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 3:11 pm

Čia vakar kūriau kažkokį tekstą... ;DD Tai pradžiai tik įžangą įmesiu.. ;DDD Trumputė, bet, mano manymu, visai nieko. ;DD


ĮŽANGA

Niekad nemaniau, kad rasiu JĮ. Jis lyg ozono sluoksnis, saugantis mane nuo biologiškai aktyvių 200-400 mm bangos ilgio saulės alfa ir beta ultravioletinės spinduliuotės.
Žinoma, laimingi tik pasakose. O mano gyvenimas niekad nebuvo rožėmis klotas. Bet kaip sakoma, niekada nesakyk niekada.
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Crush crush crush - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Crush crush crush   Crush crush crush - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 3:14 pm

vau.dėk pirmą skyrių.
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




Crush crush crush - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Crush crush crush   Crush crush crush - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 3:14 pm

Tingiu dabar daug rašyti.. ;DD Gėda biški. ;D
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Crush crush crush - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Crush crush crush   Crush crush crush - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 3:15 pm

nu ble nesigėdink ir rašyk.
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




Crush crush crush - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Crush crush crush   Crush crush crush - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 3:16 pm

Tai, kad ten kiek nešvanku.. ;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Crush crush crush - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Crush crush crush   Crush crush crush - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 3:41 pm

Manęs nešvankybės neišgasdinsi.. Žiūrėk pati irgi parašau šiek tiek.. Ehem.. ir ką??
Kaip kitaip tobulėt? Juk vistiek visos žino ką reiškia seksas ar pan. Dėk. tuoj pat.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Crush crush crush - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Crush crush crush   Crush crush crush - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 3:44 pm

Tada jei turit kantrybės - palaukit. ;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Crush crush crush - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Crush crush crush   Crush crush crush - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 3:45 pm

Turėsiu daaaug kantrybės
Atgal į viršų Go down
Lorena Melori
Time To Rock
Lorena Melori


Nuotaika : Linksma : P
Apie personažą : Leeeeeeedinėė :DDD
Alkis : Norma ;]
Antroji pusė : Alone
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : Vanessa Hudgens
Tikras vardas : V.
Galia : Kas tas vampyrs ?
Female Pranešimų skaičius : 6970
Gimtadienis : 1997-04-01
Prisijungimo data : 2009-12-26
Metai : 27
Miestas : Forksas

Crush crush crush - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Crush crush crush   Crush crush crush - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 3:51 pm

su ištvirkimu dar įdomiau ;DDD
Atgal į viršų Go down
https://twilightogerbejai.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




Crush crush crush - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Crush crush crush   Crush crush crush - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 4:04 pm

1 skyrius ' Laisvės troškimas'

Gulėjau ant lovos ir žiūrėjau į vieną tašką. Staiga pajutau ant savo peties jo pirštus. Ranka šonkauliais slydo žemyn, kol pasiekė klubus. Tuomet pakeitė kryptį ir keliavo pilvo apačia. Užsimerkiau laukdama blogiausio, bet jis patraukė ranką.
- Šiandien tu įsitempusi..
Tylėjau. Keista, kad jis nedarė to per prievartą. Kaip buvo įpratęs..
- Mažule, noriu dar, - jis ėmė bučiuoti mano kaklą.
- Rokai, atsiknisk, - judinau tik lūpas.
Jis ranka suėmė mano žandikaulį ir suspaudė.
- Mieloji, man nepatinka tokie bajeriai.. - jis atleido savo pirštus ir sugriebęs už plaukų išmetė iš lovos. Tuomet pats nusileido ant žemės ir užgriuvęs ant manęs dar kartą tai padarė.. Per prievartą, bet kentėjau tyliai.
Visą laiką, kol jis judėjo, galvojau tik apie vieną. Išnykti, prasmegti skradžiai žemėn.. Ir kodėl MAN taip turėjo nutikti? Ką aš padariau, kad turiu taip kentėti? Kodėl negaliu būti laisva, niekam neįsipareigojusi? Šitiek klausimą kirba mano galvoje.. Bet kaip įprasta, mano taip trošktamų atsakymų nėra.

Po to, kai jis baigė, nukrypavau į vonią. Prisileidau karšto vandens ir prisipyliau putų. mano kvėpavimas trūkčiojo, jaučiausi sumautai. Vos įstengiau įlipti į vonią.
Įsitaisiau patogiau ir užsimerkiau. Stengiausi apie nieką negalvoti.. Pamiršti tai, kas šiandien įvyko.. Bet negaliu! Aš per siplna.
Tik staiga prieš akis iškilo nerealus vaizdas. Aš laisva! Tikrai laisva, nes esu su kažkokiu vaikinu ir priešais stumiu vežimėlį, kuriame gulėjo kūdikis. Mano veide atsispindėjo šypsena. Buvau laiminga..
Bet nee, turiu išmesti iš galvos šiuos vaizdus, nes tai neįmanoma. Svarbiausia to priežastis: priklausau šėtonui ir jis manęs niekad nepaleis.





Sorry, kad trumputis. ;DD
Atgal į viršų Go down
Džasperis Heilas
It makes you awesome
Džasperis Heilas


Nuotaika : na... nežinau...
Apie personažą : -
Alkis : nealkanas (turbūt)
Antroji pusė : Alisa :)
Veikėjo gyvenvietė : Forksas
Veikėjo veidas : later
Tikras vardas : Gabija
Galia : manipuliuoja kitų emocijomis
Female Pranešimų skaičius : 1908
Gimtadienis : 1999-05-24
Prisijungimo data : 2010-01-13
Metai : 24
Miestas : Klaipėda

Crush crush crush - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Crush crush crush   Crush crush crush - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 4:05 pm

Jei nenorit, neskaitysiu (del mano amžiaus), bet po velniu, kelk


Sorry už keiksmažodį.

Vis vien perskaičiau...
DAAAAR
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Crush crush crush - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Crush crush crush   Crush crush crush - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 4:08 pm

Antro skyriaus dar nebaigiau rašyti. Gal vakare įkelsiu, bet nepažadu.(:
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Crush crush crush - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Crush crush crush   Crush crush crush - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 4:41 pm

Sudominai.. Pavadinimas gražus, bet istorijos pradžia ne.
Įdomu kaip klostysis įvykiai ;D
Lauksiu vakaro. ;*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Crush crush crush - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Crush crush crush   Crush crush crush - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 4:42 pm

Aš nemoku normaliai kurti, tai ir š gaunasi. ;DD*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Crush crush crush - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Crush crush crush   Crush crush crush - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 4:58 pm

Jei manai, kad tavo kūriniai š. tada aš princesė ant asilo. ;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Crush crush crush - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Crush crush crush   Crush crush crush - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 8:20 pm

O man patiko, skaičiau lyg knygą. ;>
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Crush crush crush - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Crush crush crush   Crush crush crush - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 8:51 pm

Inga, prajuokinai. ;DD
Agne, džiaugiuosi.(:

Neužilgo tęsinį įkelsiu. ;pp
Atgal į viršų Go down
Tania Denali
Divinité. MODĖ ;DD**
Tania Denali


Nuotaika : laiminga...
Apie personažą : graži, ištikima, įžvalgi, pašėlusi, dievinanti apsipirkinėjimą...
Alkis : soti...
Antroji pusė : David'...^^ <3
Veikėjo gyvenvietė : Aliaska...
Veikėjo veidas : ERW...
Tikras vardas : agnYčiuKaSsss...
Galia : *
Female Pranešimų skaičius : 4442
Gimtadienis : 1996-07-04
Prisijungimo data : 2009-12-27
Metai : 27
Miestas : Vilnius

Crush crush crush - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Crush crush crush   Crush crush crush - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 8:57 pm

Nepatikėsi,bet ir aš perskaičiau...visai patiko...;DD*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Crush crush crush - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Crush crush crush   Crush crush crush - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 9:09 pm

Ou, tikrai nesitikėjau.. Ačiūūkas. ;D*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Crush crush crush - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Crush crush crush   Crush crush crush - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 9:41 pm

2 skyrius ' Žeminti - tai viskas, ką sugebi? '

Grįžusi į kambarį pamačiau, kad jų padaugėjo. Iš vieno paliko keturi. Jie visi buvo susėdę ratu ir apie kažką kalbėjo. Nuėjau prie spintos ir išsitraukiau marškinėlius su džinsais.
- Ėė, mažule, prisijunk! - išgirdau Roko balsą. Lėtai į jį atsisukau.
- Ne, - tvirtai atsakiau. Mačiau, kaip jam atvipo žandikaulis.
- Tu čia maivaisi, ar ką? A-teik.
- Ne, - pakartojau ir žengiau prie durų, bet kažkas sugriebė mane už rankos ir prisitraukęs prie savęs nutempė pas Roką. Man iš rankų iškrito visi drabužiai.
- Klaupkis, - paliepė jis.
Nė nespėjau atsakyti, kaip keli vyrai per prievartą paklupdė mane ant kelių ir pritraukė prie Roko. Šis atsistojo ir ėmė segti savo džinsų sagą. Suvokiau, ką tai reiškia. Pradėjau klykti, muistytis, bet tai nepadėjo. Jo daikčiukas buvo arti, bet į kambarį kažkas įbėgo. Rokas atsitraukė, o vyrai, kurie buvo surakinę mano rankas, parbloškė mane ant žemės. Likau gulėti ant grindų, nes neturėjau jėgų atsistoti. Buvau psichiškai paveikta. Tik jaučiau nepažįstamojo rankas sau ant kaktos.
- Liuka? Kaip jautiesi? - paklausė švelnus moters balsas. - Jūs niekšai! Dinkit iš čia, kol neišspardžiau užpakalio!
- Nezyzk, boba, - atpažinau Roko balsą. - O tu, Liuka, dar turėsi progą pačiulpti.
Jis nusijuokė tuo savo kurtinančiu juoku ir išėjo. Radau savy jėgų pažvelgti į moterį. Tai buvo Marija. Vienintelė mano draugė, kuria galėjau pasitikėti, kad ir gyvendama šį sumautą gyvenimą. Jai nutiko tas pats, kas ir man dabar. Bet tai jau praeity.. Ji visa tai išgyveno viena, nes neturėjo draugės - kaip turiu aš, - kuri galėtų ją paguosti.. Palaikyti sunkiomis minutėmis.
- Dieve, Liuka.. Ir ką jie tau padarė? - ji mane apkabino ir raminai glostė galvą, nes ėmiau verkti. Stipriai įsikniaubiau į jos marškinius ir nė už ką nebūčiau paleidusi. Galėčiau laikyti ją apsikabinusi nors ir visą likusį gyvenimą..

Rodos, užmigau, nes atsimerkusi gulėjau lovoje. Priešais pamačiau Roką. Ištiesiau ranką į dešinįjį šoną ir sugraibiau vazą. Ketinau tvoti jam per galvą, bet išgirdau jį kažką murmant. Įsiklausiau geriau.
- ... nes esu kvailys.
- Ką? - nesupratau, ką jis turi omeny sakydamas, jog yra kvailys.
- Tu mane nervini! - įtūžęs atsistojo ir sugriebė man už plaukų, bet po kelių sekundžių paleido. - Aš visiškas kvailys! Tu man atsibodai. Prakrušta kalė..
Nieko nesupratau, ką jis sakė.
- Tu gali tik žeminti. Ir tai viskas, ką tu sugebi? - paklausiau Roko, rankose gniaužiau vazą ruošdamasi puolimui.
- Liuka, suteik man antrą galimybę. Galiu pasikeisti. Dėl tavęs. Bet būk su manimi meili.. - prašė jis. - Jei nori galiu atsiklaupti tau ant kelių, maldauti tavo atleidimo už viską, ką padariau. Bet suprask mane, kitaip negalėjau. Tu mane atstumdavai.. Mane tai nervino.. Pati kalta, kad pavirtau pabaisa. ir..
- Nebandyk, - nutildžiau jį ir pasiruošiau smogti. - Nebandyk manęs kaltinti dėl to, kas esi. Aš nekalta.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Crush crush crush - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Crush crush crush   Crush crush crush - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Crush crush crush
Atgal į viršų 
Puslapis 312Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: