Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Heyy, babe! Nepraeik pro šalį ir spausk registruotis! Pažadame, kad patirsi daug nuostabių akimirkų su mumis. ;*

Mylim, bučiuojam ir laukiam!
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Gyvenimas čia ir anapus...

 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Alice - Alis...*

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Alice - Alis...* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Alice - Alis...*   Alice - Alis...* Icon_minitimePen. 06 11, 2010 10:16 pm

Pilnas vardas: Mary Alice Brandon Cullen...*
Rūšys: vampyrė vegetarė - mintu tik gyvūnais...priklausau Olimpiko būriui...*
Gimimo data: 1901 metai, vampyre tapau 1920 metais, kai buvau 19-iolikos...*
Galia: subjektyvios ateities vizijos (galiu matyti tik žmonių ir vampyrų ateitį, kadangi buvau žmogumi, o dabar esu vampyrė...išimtis - negaliu matyti vilkolakių ateities)...*
Šeima: Įtėviai - Esmėja ir Carlisle Cullens
Vyras - Jasper Hale Cullen
Įbroliai - Emetas ir Edwardas Cullens
Įseserė - Rosalie Cullen
Geriausia draugė ir naujoji įseserė - Bella Swan Cullen
Dukterėčia - Renesmė Kar Cullen...*
Gyvenamoji vieta: su visa šeima gyvenu mažame miestelyje Forkse, Vašingtone...(p.s. turiu savo palėpę Dartmute, kur dažniausiai keliauju kai noriu pabūti viena)*
Trumpas aprašymas: Dievinu apsipirkinėjimą...tai didžioji mano amžynybės aistra...tad nenustebkite, kai susitiksime prekybos centruose...*


Štai kokia buvau, kai buvau žmogus...*

Alice - Alis...* Ashleysnewshoot21

Vampyriškoji aš...*

Alice - Alis...* 379350457415818537552
Atgal į viršų Go down
 
Alice - Alis...*
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Alis*

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Trash-
Pereiti į: